Önce ülkem , sonra partim ilkesi Miliyetçi-Ülkücü hareket için söylemden daha ötesi bir şuur halidir.

Ekspres Aydın
Advert

Milliyetçi, Hareket Partisi Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan’dan önemli açıklama

 Milliyetçi, Hareket Partisi Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan “Türk Milleti" için büyük  önem arz eden Cumhur İttifakının  yarınlar için güçlü kılınması konusunda her dava arkadaşım; ülkücüye yakışır şuur içinde hareket etmektedir, etmeye de devam edecektir “dedi.

Pehlivan “Milliyetçi Hareket Partisi olarak Aydın Büyükşehir  adayını belirleyen ve açıklayan ilk parti oldu. İttifak görüşmelerinin askıya alındığı dönemde belirlediğimiz Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız , Germencik Belediye Başkanımız Sayın Ümmet Akın'ı kamuoyuna tanıtmıştık. Ancak son gelişen Cumhur ittifakı görüşmeleri çerçevesinde, Milliyetçi Hareket Partisi Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ümmet Akın'ın adaylığının geri çekildiği bilgisi Aydın İl Başkanlığımıza  ulaşmıştır. MHP Aydın Büyükşehir Belediyesi için aday çıkarmayacaktır. MHP Genel Başkanı Liderimiz Sayın Dr.Devlet Bahçeli Bey'in emrinde , Aydın ve hemşehrilerimiz için ittifak  hassasiyeti içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz”diyerek. "Türkiye" ve "Büyük Türk Milleti" için büyük  önem arz eden Cumhur İttifakının  yarınlar için güçlü kılınması konusunda her dava arkadaşım; ülkücüye yakışır şuur içinde hareket etmektedir, etmeye de devam edecektir.

Önce ülkem , sonra partim ilkesi Miliyetçi-Ülkücü hareket için  söylemden daha ötesi bir şuur halidir.

Kutlu davamıza, partimize yakışır çalışmaları ile hemşehrilerimizin gönlünde taht kuran Sayın Ümmet Akın Başkanımız ile nice zaferlere ulaşacağımıza olan inancımı da belirtmek istiyorum.

İl başkanlığımız ve on yedi ilçe teşkilatımız ile Cumhur İttifakının Aydın ilinde güçlü şekilde tecelli etmesi için çalışacağız. 

Cumhur İttifakı-Millet Aklı ile;

Aydın kazansın

Aydınlı kıymetli hemşehrilerim kazansın.

Türk Milleti kazansın.

Türk Milleti kazansın Aydın’lı kazansın Milliyetçi Hareket Partisi Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Germencik Belediye Başkanımız Sayın Ümmet Akın Türkiye
Advert
Sende Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
Sabri kesen     2018-12-14 Bukadar emek bu insanların duygusu hafife alınamaz adalet teceli edecektir