Advert
Advert
Advert

MHP Germencik Belediye Başkan Adayı İsmet Akın Yerel seçim çalışmalarını hızlandırdı.

İlçe Başkanı Turgay Ulutaş ve İlçe yönetimi ile birlikte Germencik’in En büyük Mahallelerinden biri olan Mursallı’da vatandaşlarla bir araya geldi.

MHP Germencik Belediye Başkan Adayı İsmet Akın Yerel seçim çalışmalarını hızlandırdı.
MHP Germencik Belediye Başkan Adayı İsmet Akın Yerel seçim çalışmalarını hızlandırdı. Ekspres Aydın
Advert

Mursallı mahalle sakinlerinin yoğun ilgisi ile karşılaşan Mhp Germencik Belediye Başkan Adayı İsmet AKIN  gösterdikleri ilgi ve desteklerinden  dolayı Mursallı mahalle sakinlerine teşekkür etti

 

MHP Germencik İlçe Başkanı Turgay Ulutaş “Germencik’te  MHP’ye teveccüh her geçen gün artıyor”dedi.

MHP Germencik İlçe Başkanı Turgay Ulutaş “2019 Mart ayında yapılması planlanan yerel seçimlerde iddialıyız. Mursallı  bizim için önemli mahallelerimizden birisi. O yüzden de Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı Olarak Tam kadro buradayız Germencik  Belediye Başkan adayımız İsmet AKIN Kendisinin Germencik ve partimiz için önemli işler yapacağına inanıyoruz. Germencik Belediye Başkanlığını Efsane Başkanımız Ümmet AKIN’dan sonra yine Efsane Başkan Adayımız İsmet AKIN’ ile vatandaşlarımızın karşısındayız Germencik’i yeniden alacağız gönüllerde yaşanan ittifak'ı sandıklara yansıtarak hep beraber Büyük Germencik için Çalışacağız ” dedi.


MHP  Germencik Belediye Başkan Adayı İsmet Akın Göreve Hazırım..!

Gümbür Gümbür Geliyoruz..

MHP  Germencik Belediye Başkan Adayı İsmet Akın “Tüm Benliğimle Göreve Hazırım ..Germencik’te Başka Bir Dünya Kurmaya Geliyoruz”..,Bu Göreve layık olabilmek için soluklanmadan çalışmalara başladık,Bu konuda yol haritamız belli hedefimiz belli 1 Nisan Sabahı Hepimiz güzel  bir güne uyanacağız ,Yerel seçim konusunda tüm stratejilerimiz hazır o Yüzden bize gönül vermiş   herkese teşekkür ediyorum. Aday Adaylığımız sürecinde Tüm Germenciklilerin desteğini yüreğimizde hissettik inanın bu bize güç verdi,bizleri daha çok çalışmaya sevk etti,işte o yüzden diyorumkii Gümbür Gümbür Geliyoruz..”dedi.

Mursallı Mhp Germencik Belediye Başkan Adayı İsmet AKIN MHP Germencik İlçe Başkanı Turgay Ulutaş MHP’ MHP Germencik Belediye Başkan Adayı İsmet Akın Göreve Hazırım..! Gümbür Gümbür Geliyoruz..
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜMMET AKIN’A İLK TESPİTTE YALNIZCA İKİ DOSYADAN 1 MİLYON TL KAMU ZARARI
ÜMMET AKIN’A İLK TESPİTTE YALNIZCA İKİ DOSYADAN 1 MİLYON TL KAMU ZARARI
İzmir'de kadın cinayeti: Sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü
İzmir'de kadın cinayeti: Sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü