Advert

Park Mahallesi Muhtar Adayı Ercan Zeytin ;Laf değil İcraat İçin Aday Oldum

Oylar sizden Hizmet Bizden

Park Mahallesi Muhtar Adayı Ercan Zeytin ;Laf değil İcraat İçin Aday Oldum
Park Mahallesi Muhtar Adayı Ercan Zeytin ;Laf değil İcraat İçin Aday Oldum Ekspres Aydın
Advert

Germencik Park Mahallesi Muhtar Adayı Ercan Zeytin” Doğup büyüdüğüm, halen ikamet etmekte olduğum Germencik Park  mahallemizde hizmet eksikliğini görüp, huzurunuza çıkıyorum  mahalle sakinlerimin isteklerini yerine getirmek mahallemizde yapılması gerekli geç kalmış hizmetleri bir an önce yaparak mahalle sakinlerinin rahat ve huzurunu sağlamak gerektiğini düşünüyorum”dedi.

 

Laf değil İcraat İçin Aday Oldum

 

Şunun iyi bilinmesini isterim ki hiç bir zaman şan şöhret gösteriş peşinde olmadım. Dünya malının dünyada kaldığı bilincindeyim. Bu nedenle mahallemizde yardıma muhtaç sakinlerimize gerekli yardımların ulaşmasını sağlayarak , hayır dualarını alararak mahallemizdeki şahit olmam nedeni ile yardıma muhtaç insanlarımıza elçi olmak, onların hayır dualarını almak ve sizlerin göstereceği teveccüh ile mahalleme hizmet etmek istiyorum İnsanların yaşam tarzı kendisini ele verir. Bu zamana kadar namuslu ve şerefli  bir yaşam sürdüm. Kimsenin ekmeğinde namusunda işinde gözüm olmadı.


Oylar sizden Hizmet Bizden

Germencik Park Mahallesi Muhtar Adayı Ercan Zeytin “Yine bir seçim yaklaşıyor, yine mahallemizde değişen hiç bir şey yok. Oylar sizden Hizmet Bizden Sloganı İle Yola Çıktık

 Bana destek veren toplumsal barışı sağlamak en büyük amacım. Ben eski belediyeciyim  Mahallemizin eksikleri nasıl çözülür biliyorum 21 sene belediyede hizmet yaptım alt yapı ,üst yapı, bürokrasi nasıl işler bilirim o yüzden Laf değil İcraat İçin Aday Oldum”dedi.

 

Germencik Park Mahallesi Muhtar Adayı Ercan Zeytin Laf değil İcraat İçin Aday Oldum Oylar sizden Hizmet Bizden Park Mahallesi Muhtar Adayı Ercan Zeytin ;Laf değil İcraat İçin Aday Oldum
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili