Advert

Pehlivan,"Gazetecilik ; mesaisi bir ömür devam eden , fedakarlık ve fedakarlık isteyen mesleklerin başında gelmektedir.

Gazetecilik ; mesaisi bir ömür devam eden , fedakarlık ve fedakarlık isteyen mesleklerin başında gelmektedir.

Pehlivan,
Pehlivan, Ekspres Aydın
Advert
 
Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ümüzün dediği gibi "Gazeteciler, gördüklerini, düşündüklerini, bildiklerini samimiyetle yazmalıdır." 
Şüphesiz demokrasi haber alma ve ifade özgürlüğüyle güçlenir ve zenginlik kazanır. Bin bir güçlükle mesleklerini icra etmeye çalışan değerli gazetecilerimizin çabaları takdir edilmesi gereken bir durumdur.
Gazetecilerimizin, meslek ilkelerini ve Türk milletimizin hassasiyetlerini dikkate alarak, doğru bilgilendirme görevini en güzel şekilde yapacağına ve demokrasimize katkıda bulunmaya devam edeceğine inancım tamdır.
Bu anlamlı günde basın şehitlerimizi yad ediyor, '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor,doğru  ve tarafsız haberciliği cesaretle sürdüren, ilkelerini ve değerlerini işlediği kalemini toplumun sağlıklı bilgi alması için kullanan , zor şartlarda da olsa gazetecilik ahlakından taviz vermeden görevini yürüten başta cennet  Aydın ilimizde olmak üzere tüm gazeteci arkadaşlarımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor,  sağlıklı mutlu günler diliyorum.
Burak Pehlivan
MHP Aydın İl Başkanı
 
 
 
Ek alanı
 
 
 
Advert
Sende Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık çalışanlarının izin ve emeklilik kısıtlaması kaldırıldı
Sağlık çalışanlarının izin ve emeklilik kısıtlaması kaldırıldı
 Twitter'ın Türkiye'den reklam alması durduruldu
Twitter'ın Türkiye'den reklam alması durduruldu