Advert

Fazla Söze Gerek yok Cumhur ittifakı Millet Aklı

AK Parti Germencik İlçe Başkanı Abdurrahman SİVRİ, Cumhur İttifakı’nın Aydın’daki adaylarının kamuoyuna duyurulması öncesinde kendi sosyal medyasından fazla söze gerek yok Cumhur ittifakı Millet Aklı sonuna kadar destek dedi.

Fazla Söze Gerek yok  Cumhur ittifakı Millet Aklı
Fazla Söze Gerek yok  Cumhur ittifakı Millet Aklı Ekspres Aydın
Advert

AK Parti Germencik İlçe Başkanı Abdurrahman SİVRİ, Cumhur İttifakı’nın Aydın’daki adaylarının kamuoyuna duyurulması öncesinde kendi sosyal medyasından fazla söze gerek yok  Cumhur ittifakı Millet Aklı sonuna kadar destek dedi.
AK Parti Germencik İlçe Başkanı Abdurrahman SİVRİ "Uzun zamandır bekleyişi içinde olduğumuz adaylık sürecinin sonuna gelinmiştir” diyen SİVRİ, şunları kaydetti: “Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız, Reisimizin ve Bilge Lider Devlet Bahçeli'nin yerel ittifak görüşmelerinin sonucu olarak Germencik’in yerel seçimlere MHP adayı ile yürümesi kararı çıkmıştır. Liderlerimizin kararlarını sorgulamadan, birlik ve beraberlik içinde, yılmadan, yorulmadan, iki parti bir yürek olacağız ve hep birlikte Germencik’i’mizi şahlandıracağız. 
 bize destek olan, varlığı ile güç veren tüm dost ve yakınlarıma teşekkürü borç biliyor, tevazu, samimiyet ve gayret ile yerel ittifakın en büyük destekçilerinden biri olacağıma kamuoyu önünde söz veriyorum.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili