Advert

Söylediğiniz Sözleri Ancak Çakallar Duyabilir.

Milliyetçi Hareket Partisi, siyasette dürüst, ilkeli, milli, ahlaki duruş ve tutumun önemine yürekten inanmakta, buna müzahir olacak şekilde mücadelesini sürdürmektedir.

Söylediğiniz Sözleri Ancak Çakallar Duyabilir.
Söylediğiniz Sözleri Ancak Çakallar Duyabilir. Ekspres Aydın
Advert


Bir yanda 4.Endüstri Döneminin entelektüel pazarlaması yapılırken, diğer yanda ilkel devirleri bile mumla aratan rezillikler yaşanmaktadır.
Atatürk'ümüzün kıymetlerini  yalana, iftiraya, dedikoduya malzeme yapmaktan zerre utanmayalar,  milliyetçi -ülkücü hareketin üzerinden ahlaksızca siyaset üretme gayretine düşmüşlerdir.
Yerel basında yer alan ve milliyetçi -ülkücü hareketin mensuplarına yönelik açıklamaları; çaresizlik, cehalet ve   çağdışı kalmış siyaset anlayışının bir ürünü olarak görüyoruz.
Zillet ile iştigal eden, terör seviciliğinden medet umanların, cumhur ittifakı'nın görünen başarısı karşısında  bu durumlarını şaşırmıyoruz .
Başta Yüce Türk Milletinin vicdanı, 31 Mart 2019 da Aydının yürekli efelerinin demokrasi tartısı ve kutlu davamızın şehitlerinin manevi huzuru sizleri bekliyor.
Ülkücülerin ; Türk Milletinin tüm vatandaşlarının huzur ve refahını hedef alan kararlı duruşları, cılız sesleri işitmez.
Söylediğiniz sözleri ancak çakallar duyabilir.
Bozkurt'ların kulağı Türk Milletindedir.
Seval Bay
MHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanı

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili