AKIN"Germencik Pazarında esnafları ziyaret etti"

Esnaf ve vatandaşlardan destek ve dua isteyen AKIN, "Cumhur İttifakı'nın sonsuza kadar devam edeceğini belirterek birlik beraberlik mesajı verdi.

AKIN
AKIN Ekspres Aydın
Advert

CUMHUR İttifakın Adayı İsmet AKIN seçim çalışmaları kapsamında Germencik Pazarında  esnafları  ziyaret etti

 Esnaf ve vatandaşlardan destek ve dua isteyen AKIN, "Cumhur İttifakı'nın sonsuza  kadar devam edeceğini belirterek birlik beraberlik mesajı verdi.

Seçim çalışmalarına hızlı başladıklarını ve gelişen Germencik  için yollara düştüklerini ifade eden Cumhur İttifakı Germencik Belediye Başkan Adayı AKIN ,esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. İlk olarak Kurtuluş Caddesi ve Kent Merkezi  mevkinde bulunan esnafları tek tek gezerek sıkılmadık el çalınmadık kapı bırakmayan AKIN esnaftan ve vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Gittiği her yerde Cumhur İttifakı'nın doğru bir karar olduğunu söyleyen esnaflar biz bildiğimiz tanıdığımız adaya oy veririz İsmet AKIN Bir Telefon Kadar Yakın diyerek Oyumuz Cumhur İttifakına Dediler.

Daha sonra Pazar içinde  gezilerine devam eden AKIN, pazarcı esnaflarının sorun ve sıkıntılarını dinledi. AKIN’a gezisinde Ak Parti İlçe Başkanı Abdurrahman SİVRİ ve Yönetim Kurulu Ak Parti Kadın Kolları İlçe Başkanı Hicran Tütüncü,MHP İlçe Başkanı Turgay ULUTAŞ,MHP Kadın Kolları Başkanı Serpil Çetinkol Germencik Ülkü Ocakları Başkanları ve Yönetimleri,Ak Parti Gençlik Kolları,hep beraber kenetlenmiş bir vaziyette birlik beraberlik örneği sergileyerek Germencik pazarında ziyaretlerine Remzicel’in açılışına katılarak devam ettiler.

 

Ak Parti İlçe Başkanı Abdurrahman SİVRİ ve Yönetim Kurulu Ak Parti Kadın Kolları İlçe Başkanı Hicran Tütüncü MHP İlçe Başkanı Turgay ULUTAŞ MHP Kadın Kolları Başkanı Serpil Çetinkol Germencik Ülkü Ocakları Başkanları ve Yönet
Advert
Sende Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500