Advert
Advert
Advert

AKIN’DAN GERMENCİK SPOR’A TAM DESTEK

Germencik Spor Kulübü Başkanı Turgay Çapakçıoğlu ve Germencikspor Başkan Yardımcısı Sami Ağraş Germencik Belediye Başkanı Ümmet AKIN’a Teşekkürlerini iletrmeleri için başkan vekili Turgut GÖKÇEN’i ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

AKIN’DAN GERMENCİK SPOR’A TAM DESTEK
AKIN’DAN GERMENCİK SPOR’A TAM DESTEK Ekspres Aydın
Advert

Mücadele ettikleri Süper Amatör  kategorisinde başarılı bir grafik çizen Germencik spor’a Germencik Belediye Başkanı Efeler Belediye Başkan ADAYI Ümmet AKIN Germencik Spor’a sağladığı desteklerle Germenciklilerin ve Germencik sporluların gönüllerinde taht kurmaya devam ediyor.

Germencik Spor Başkanı Turgay çapakçıoğlu,ve Başkan Yardımcısı Sami AĞRAŞ Germencik Belediye Başkan vekili Turgut Gökçen’e Germencik Belediyesinin Germencik Spora Destekleri için Teşekkür mahiyetindeki ziyaretlerinde konuşan Başkan vekili Turgut Gökçen” Öncelikle Belediye Başkanımız Ümmet AKIN adına başarılı bir Germencik spor lu yöneticelere başarılarının devamiyetini diliyorum desteklerimiz bu gün olduğu gibi yarında sürmeye devam edecek dedi. Bizler de üzerimize düşeni yapmaya devam ediyoruz  Zaman el verdiği sürece maçlarını izlemeye gayret ediyorum, Germencik Sporun  hafta sonu oynadıkları  müsabakayı da takip ettim. Desteklerimizle Ne kadar doğru ve güzel bir iş yaptığımızı bir kez daha fark ettim. Sahada kazanmak için ter döken, tam da Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tarif ettiği gibi, ‘zeki, çevik ve ahlaklı’ bir takım izledim. Onlarla birlikte sizleri de tebrik ediyorum, bu gurur hepimizin” diye konuştu. Buluşma, çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜMMET AKIN’A İLK TESPİTTE YALNIZCA İKİ DOSYADAN 1 MİLYON TL KAMU ZARARI
ÜMMET AKIN’A İLK TESPİTTE YALNIZCA İKİ DOSYADAN 1 MİLYON TL KAMU ZARARI
İzmir'de kadın cinayeti: Sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü
İzmir'de kadın cinayeti: Sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü