Advert
Advert
Advert

AYDINDA TEMİZ SİYASET SLOGANI MUSTAFA SAVAŞ'TAN

MUSTAFA SAVAŞ VE FUAT AKDOĞAN KUŞADASINDA MUHRTARLAR VE STK LARLA KAHVALTIDA BIR ARAYA GELDİ

AYDINDA TEMİZ SİYASET  SLOGANI MUSTAFA SAVAŞ'TAN
AYDINDA TEMİZ SİYASET  SLOGANI MUSTAFA SAVAŞ'TAN Ekspres Aydın
Advert

Aydın büyükşehir belediye başkan adayı Mustafa Savaş ve Kuşadası Belediye Başkan Adayı Fuat Akdoğan Kuşadası Korumar otelde kahvaltıda  muhtarlar ve STK lar ile bir araya geldi. Kuşadası Belediye başkan adayı Fuat Akdoğan 99 seçim ruhu sevki ve gücü ile sahadayım. Kuşadası için Aydın için hep birlikte  güçlü olacağız dedi.

 MHP ilçe başkanı Mustafa Bayraktar  ve Ak Parti ilçe başkanı Mustafa Gökçe  de yaptıkları  konuşmalarında Cumhur ittifakına vurgu yaparak  hep birlikte birlik beraberlik içinde Aydın için Kuşadası için el ele olacağız açıklamalarını yaptılar.

  Kuşadası Korumar oteldeki toplantı samimi bir havada geçerken Mustafa   Savaş Aydın da yerel seçim in en iyi sloganını verdi  Savaş ‘’  31 mart yerel seçimleri ülkemize Aydın ımıza  ülkemize hayırlı  uğurlu olsun. Aydın da ilçemizde  sıkılmadık el bırakmayacağız. Projelerimizi halkımıza anlatacağız. bunu yaparken  siyaseti çirknleştırmiyeceğiz.  Kampanyamızı  siyasi şölen havasında yapacağız. Siyasi rakibimizin öncelikle bir kadın bir anne  bir eş olduğunu unutmayacağız ‘’ dedi Mustafa Savaş ın bu acıklaması CHP cephessince nasıl karşılanır nasıl yankı bulacağı bilinmez ama  salonda büyük bir çoşku ile karşılandı.

 Mustafa Savaş   ve Fuat Akdoğan   daha sonra muhratlarla buyuk bir masa etrafında toplanarak sorunları tek tek not aldılar.

 Sorunların çözümü için projeler yapmak için birlikte uyum içinde  çalışarak çözüleceği  konusunda mutabık kalındı.

 Aydın Büyük şehir belediye başkan adayı Mustafa Savaş ve  Kuşadası belediye başkan adayı Fuat Akdoğan  birlikte Ak parti ilçe binası ziyareti programına devam ettiler. İlçedeki tüm programlar yoğun katılım ve sevgi gösterisinden dolayı geçikmeli devam etti.

Ekspres Aydın 

AYDINDA TEMİZ SİYASET SLOGANI MUSTAFA SAVAŞ'TAN MUSTAFA SAVAŞ FUAT AKDOĞAN MHP ilçe başkanı Mustafa Bayraktar Cumhur ittifakı
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜMMET AKIN’A İLK TESPİTTE YALNIZCA İKİ DOSYADAN 1 MİLYON TL KAMU ZARARI
ÜMMET AKIN’A İLK TESPİTTE YALNIZCA İKİ DOSYADAN 1 MİLYON TL KAMU ZARARI
İzmir'de kadın cinayeti: Sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü
İzmir'de kadın cinayeti: Sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü