“31 Mart Akşamı Türkiye Aydın’ı Konuşacak”

Cumhur İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş da Özlem Çerçioğlu’na hitaben Sana ve yaptıklarına Sadece Gülüyorum dedi.

“31 Mart Akşamı Türkiye Aydın’ı Konuşacak”
“31 Mart Akşamı Türkiye Aydın’ı Konuşacak”   Ekspres Aydın
Advert

Savaş”“Milletvekili iken Sayın Çerçioğlu’nun yakışıksız bir ‘Turist Ömer’ benzetmesi vardı. Turist Ömer karekterini canlandıran Sadri Alışık değerli bir sanatçımızdı. Turist Ömer karakterini Aydın'da kuracağım Turist Ömer Kültür Merkeziyle ilimizde yaşatacağım” dedi. 

MHP il Binasında Yapılan Kaynaşma Toplantının açılışında konuşan.  “31 Mart akşamı Türkiye Aydın’ı konuşacak”  Oldukça pozitif bir enerji ve sinerji çalışmalara başladıklarını ve 31 Mart akşamı zafer kutlayacaklarını belirten AK Parti Aydın İl başkanı Ömer Özmen ise “Bu kenetlenme insanlarımızın uzun yıllardır beklediği birliktelik idi. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Liderimiz Devlet Bahçeli’nin bu birlikteliği önümüzdeki 20 yılın ve çocuklarımızın geleceği için önemli bir birliktelik. İnşallah 31 Mart akşamı bu meydanda zafer kutlamak bize nasip olur” dedi.  Konuşmasına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli’ye doğup büyüdüğü Aydın’da görevi kendisine tevdi etmelerinden dolayı teşekkür ederek başlayan Cumhur İttifakı’nın Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş bu birlikteliğin daim olmasını diledi. 31 Mart seçimlerinin sadece bir yerel seçim olarak görülmemesini bu seçimde aynı zamanda Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile ilgili tarihi bir sınav verileceğini kaydeden Savaş, bu nedenle 31 Mart’ın hem Aydın hem de Türkiye için çok önemli olduğunu söyledi.  15 Temmuz’dan sonra doğan Cumhur ittifakının öneminden de söz eden Savaş, bir yandan yapacaklarından söz ederken diğer yandan da rakibi Özlem Çerçioğlu’na yüklendi. Siyaseti çirkinleştirmeden şölen havasında yapacaklarını da belirten Cumhur İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, Nisan ayından itibaren ilk mecliste su ücretlerine yüzde 50 indirim yapıp 5 yıl boyunca zam yapmayacaklarını söyledi. Büyükşehir olarak kesinlikle esnafla rekabet etmeyeceklerini de ifade eden Savaş, “Aydın Türkiye'de parmakla gösterilen bir il olacak, iktidar ile yürümenin nimetlerinden faydalanacak” dedi.  “Turist Ömer’i yaşatacağız”  Rakibi Özlem Çerçioğlu’nun gittiği her yerde kendisini ‘Turist Ömer’ söyleminde bulunduğunu kaydeden Mustafa Savaş, “Bu ‘Turist Ömer’ benzetmesi yakışıksız bir beyandı. Bu vesileyle merhum Sadri Alışık’ı bir kez daha rahmetle anıyorum. Ama buradan bir söz veriyorum. Onlar beceremedi ama biz yapacağız. Aydın'ı Kültürel etkinliklerin de en önemli merkezlerinden birisi yapacağız. Hayata geçireceğimiz kültür merkezlerinden birinin adını Merhum Sadri Alışık'ın anısını Aydın’da yaşatmak üzere, ‘Turist Ömer Kültür Merkezi’ koyacağız” dedi. 

“31 Mart akşamı Türkiye Aydın’ı konuşacak” Turist Ömer’
Advert
Sende Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500