Advert
Advert
Advert

Başkan Adayı İsmet AKIN Aileden Biri Gibi Karşılanıyor

31 Mart yerel seçimleri için geri sayım sürerken, Cumhur İttifakı Germencik Belediye Başkan adayı İsmet AKIN çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor

Başkan Adayı İsmet AKIN Aileden Biri Gibi Karşılanıyor
Başkan Adayı İsmet AKIN Aileden Biri Gibi Karşılanıyor Ekspres Aydın
Advert

31 Mart yerel seçimleri için geri sayım sürerken, Cumhur İttifakı Germencik Belediye Başkan adayı İsmet Akın çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. "Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağım" diyerek ev, esnaf ve köy ziyaretlerini sürdüren AKIN, destek istediği vatandaşlar tarafından aileden biri gibi karşılanıyor.
, Cumhur İttifakı Germencik Belediye Başkan adayı İsmet AKIN seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. "Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağım" anlayışıyla çalışmalarına başlayan AKIN, toplumun tüm kesimleriyle bir araya geliyor. İsmet AKIN, bu doğrultuda aile, esnaf, ev, sokak ve köy ziyaretleri gerçekleştiriyor. Gece gündüz demeden ziyaretlerini sürdüren AKIN, 31 Mart'a kadar ilçedeki tüm vatandaşlara ulaşmayı hedefliyor. Bu ziyaretlerinde ilçede gerçekleştireceği projeleride anlatmaya başlayan  AKIN, vatandaşların yoğun ilgisinden oldukça memnun.


"Halkımıza projelerimizden bahsediyorum"

İsmet AKIN 31 Mart'a kadar durmadan, yorulmadan çalışmalarını sürdüreceğini belirterek, "Bu doğrultuda yaklaşık 44 bine yaklaşan nüfuslu ilçemizde 7'den 70'e tüm halkımızla kucaklaşacağım. Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağım. Tevazu, samimiyet ve gayretle ziyaretlerimiz sürüyor. Halkımıza projelerimizden bahsediyorum. Onların sevgi ve ilgisiyle karşılaşıyorum. Bu beni çok mutlu ediyor. İnşallah 31 Mart gecesi seçimi kazandıktan sonra da onlarla sürekli birlikte olacağım. Kapımız herkese açık olacak. İlçemizi 44 bin nüfuslu Germencik ailesiyle birlikte yöneteceğiz" diye konuştu. 

Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜMMET AKIN’A İLK TESPİTTE YALNIZCA İKİ DOSYADAN 1 MİLYON TL KAMU ZARARI
ÜMMET AKIN’A İLK TESPİTTE YALNIZCA İKİ DOSYADAN 1 MİLYON TL KAMU ZARARI
İzmir'de kadın cinayeti: Sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü
İzmir'de kadın cinayeti: Sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü