Advert

Salı Pazarında Ümmet Akın Sesleri

İNSAN ODAKLI ÇALIŞACAĞIZ”

Salı Pazarında  Ümmet Akın Sesleri
Salı Pazarında  Ümmet Akın Sesleri Ekspres Aydın
Advert

Dün gerçekleştirilen ziyarette, Ak Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, AK Parti Efeler İlçe Başkanı ÇağtayGülaştı, MHP Efeler İlçe Başkanı Ahmet Baskın, AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, Akın'a eşlik ederek destek verdiler.

Ümmet Akın, Aydın'ın en eski ve en büyük pazarı olan Salı pazarını dün ziyarette bulundu. Ziyaret sırasında Ümmet Akın'ı gören vatandaşların sevgisi görülmeye değerdi. Bizim oğlan diye seslenen teyzelerin Akın'a olan ilgileri, Efeler belediyesinde değişim zamanının geldiğini gözler önüne serdi.

“İNSAN ODAKLI ÇALIŞACAĞIZ”

Cumhur İttifakı’nın Efeler Adayı MHP'li Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın da siyasetçiler gibi çok konuşmadıklarını halkı dinlediklerini ifade etti. Akın, “Büyük Şehir Belediye Başkan Adayımızla birlikte çalışıyoruz. Siyasetçiler gibi çok konuşmuyoruz, daha çok vatandaşı dinliyoruz. Ve halktan edindiğimiz bilgi ve tecrübelerle Aydınımızı hem büyük şehirde hem de ilçe belediyelerimizde tecrübeli, meclis aritmetiğinde güçlü bir yönetim sistemi oluşturacağız. Aydınlı hemşirelerimize daha güzel hizmet etmek vermeye ve insan odaklı çalışmalar yapacağımıza Aydınlılara buradan söz veriyoruz” ifadelerini kullandı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili