Advert

Cumhur İttifakı Germencik Belediye Başkan Adayı İsmet Akın Aymelek Derneğini Ziyaret Etti

Cumhur İttifakı Germencik Belediye Başkan Adayı İsmet Akın Aymelek Derneğin de Rehabilitasyon gören yaşlılarımızla bir araya gelerek sohbet etti hayır dualarını aldı.

Cumhur İttifakı Germencik Belediye Başkan Adayı İsmet Akın Aymelek Derneğini Ziyaret Etti
Cumhur İttifakı Germencik Belediye Başkan Adayı İsmet Akın Aymelek Derneğini Ziyaret Etti Ekspres Aydın
Advert

Cumhur İttifakı Germencik Belediye Başkan Adayı İsmet Akın Aymelek Dernek Başkanı Yurdagül Altınbaş la da bir araya gelerek yaptığınız iş çok önemli ve maneviyat yüklü çok etkilendim ve duygulandım,Benim İlçem Germencik’te de bu tür faaliyetlerin sürdürülmesi gerektiğini düşünüyorum Allah Nasip Ederse İnşallah Belediye Başkanı olduğumda Bu yaşlılarımıza ışık olmak, kalplerine, gönüllerine dokunmak için bizlerin ve bizim gibilerin  desteğinin olması gerektiğini biliyoruz.  Germencik’te Sizlerle Beraber Yaşlılarımıza bir umut da biz olalım, belediyeciliğin temelinde yüreklere dokunmak vardır ve bizde dokunacağız inşallah dedi.

 

Aymelek Derneği Başkanı Yurdagül Altınbaş'da,Cumhur İttifak Germencik Belediye Başkan Adayı  İsmet AKIN ile tanıştıktan sonra dernek ve faaliyetleri hakkında bilgiler  verdi.

Aymelek Derneği Başkanı Yurdagül Altınbaş ;”Derneğin, sosyal sorumluluk projeleri hayata geçirmek için 2009 yılında Aydın'da kurulduğunu belirten Yurdagül Altınbaş, Birçok duyguyu şu anda en yüksek düzeyde yaşayabileceğiniz tek yer burası, burada inanın hayata bakış açınız değişir, Dernek olarak biz burada; işleri nedeniyle evlatları tarafından kapıları üzerlerine kitlenmiş evlerde, bakıma muhtaç, yatağa mahkum, perişan, yalnızlık çeken, sevgi bekleyen, bir kap sıcak yemek bekleyen yaşlılarımıza nasıl destek olabiliriz diyerek çalışma başlattık. Zaman ilerledikçe geriye dönüş yok. Her geçen dakika yaşlanıyoruz. Ama biz yaşlılara, engellilere hizmet bilinci sağlayabilirsek yarınki yaşlılığımızı da garanti altına almış olacağız. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalarda çok ilginç hikayeler, yaşamlar gördük. Engelli bir yaşlımız 'gücüme gidiyor böyle yaşamak' dediğinde inanın hepimiz ağladık. Dernek olarak bizler 10 binlerce ihtiyaç sahiplerine ulaşarak bu güne kadar bine yakın akülü tekerlekli sandalye, normal tekerlekli sandalye ve hasta yatağını ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. Derneğimizin hizmet verdiği gündüz yaşlı bakım merkezi ile yaşlılarımıza ışık olduk. Bu çalışmalar tamamen gönüllülük esası ile yapılıyor. Kimseden ücret alınmıyor. Her gün onlarca yaşlımız bizden hizmet alıyor. Onların kalplerine dokunun dedi.

 

Cumhur İttifakı Germencik Belediye Başkan Adayı İsmet Akın Aymelek Derneğini Ziyaret Etti Aymelek Derneği Başkanı Yurdagül Altınbaş
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili