Advert
Advert
Advert

İttifakın Aydın Adayları Ankara'da Tanıtıldı!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı Ankara’da düzenlendi. Toplantıya, Aydın’da Cumhur İttifakı adayı olarak seçime katılacak olan 7 belediye başkan adayı Ankarada tanıtıldı

İttifakın  Aydın Adayları Ankara'da Tanıtıldı!
İttifakın  Aydın Adayları Ankara'da Tanıtıldı! Ekspres Aydın
Advert

Ankara Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen MHP Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı’na, Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan'la birlikte Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, Efeler Belediye Başkan Adayı Ümmet Akın, Söke Belediye Başkan Adayı Beliğ Azbazdar, Karacasu Belediye Başkan Adayı Zeki İnal, Germencik Belediye Başkan Adayı İsmet Akın ve Karpuzlu Belediye Başkan Adayı Hilmi Dönmez de katıldı.

Yoğun katılımın olduğu toplantıda konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Ülkemizin en hassas döneminde yapılacak olan seçimlere 67 gün kala adaylarımızın takdim ve tanıtımı için toplandık. İşimiz çok, hedeflerimiz büyük, yükümüz ağırdır. 31 Mart'ta eminim ki Türkiye ehline emanet edilecektir. Türkiye'nin önünü kesmeye kimsenin gücü yetmeyecektir. Sağduyunun birlikteliği Cumhur İttifakı diyor, parlak bir geleceğin kilidini açmak için çalışıyoruz. MHP için imkansız diye bir şey yoktur, böyle bir şey kitabımızda asla yazmayacaktır. 9 Şubat'ta MHP'nin 50. yıldönümünü şölen havasında, çok görkemli bir şekilde kutlayacağız. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin iyice yerleşip kökleşmesi hayat memat konusudur. 1 Nisan sabahı için felaket senaryoları yazanların hevesleri kursaklarında kalacaktır. 31 Mart seçimleri, yeni hükümet sisteminin ilk demokratik imtihanıdır. Bu imtihandan alnımızın akıyla çıkmamız aynı zamanda beka meselesidir.” ifadelerini kullandı.

Hem ‘belediye’ hem de ‘beka’ diyerek Cumhur İttifakı için çalışacaklarının altını çizen Bahçeli, “İlle de bir tercih yapacak olursak on bin defa 'beka' diyeceğimi herkesin bilmesini istiyorum. Yeni darbe senaryoları dillendirenlerin, bunun için el ovuşturanların başına dünyayı yıkacağız. Seçimi itibarsızlaştırmaya kalkışanlar, sandığın meşruiyetini lekelemeye yeltenenler, yalanlarla hayali seçmen üretildiğini iddia edenler beyhude yere çırpınmasın. Alayının oyununu bozacağız.” şeklinde konuştu.

Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜMMET AKIN’A İLK TESPİTTE YALNIZCA İKİ DOSYADAN 1 MİLYON TL KAMU ZARARI
ÜMMET AKIN’A İLK TESPİTTE YALNIZCA İKİ DOSYADAN 1 MİLYON TL KAMU ZARARI
İzmir'de kadın cinayeti: Sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü
İzmir'de kadın cinayeti: Sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü