Advert

Ziraat Odası Seçimin Ardından Ziraat Odası’nda yeni Başkan ve yeni yönetim belli oldu

Geçtiğimiz Pazar Günü Yapılan Ziraat Odası Başkanı Seçimin ardından Ziraat Odası’nda yeni Başkan ve yeni yönetim belli oldu.Yapılan Genel Kurul ile seçilen yeni meclis yönetim kurulunu belirledi.

Ziraat Odası Seçimin Ardından Ziraat Odası’nda yeni Başkan ve yeni  yönetim belli oldu
Ziraat Odası Seçimin Ardından Ziraat Odası’nda yeni Başkan ve yeni  yönetim belli oldu Ekspres Aydın
Advert

Yapılan Genel Kurul ile seçilen yeni meclis yönetim kurulunu belirledi. Buna, göre Ziraat Odası’nın Başkanı Şahabettin Çapakçıoğlu  olurken. önceki dönemde Ziraat Odası Başkan Vekili idi. Germencik Ziraat Odası Meclis Başkanlığına Necip ARSLAN  Meclis Başkan Vekili de Özgür Dülger oldu. Ayrıca yeni yönetimde İbrahim UYAR Başkan Vekili, İsmail CERİT de muhasip üye görevine getirilirken, yönetim kuruluda oluşturulmuş oldu.

“Hizmete devam edeceğiz”


Ziraat Odası Başkanı Şahabettin ÇAPAKÇIOĞLU “Elbette ki Ümmet Başkanımızı unutmamız söz konusu olamaz. Fakat ast olan kurumların devamlılığıdır. Oda üyelerimize verdiğimiz hizmetin devamlılığıdır. yeni meclis olarak yönetim kurulumuzu belirledik. Aynı şekilde çiftçimize köylümüze aşkla hizmet edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Yeni yönetimimiz hayırlı olsun. Allah muvaffak etsin. Her zaman olduğu gibi yeni dönemde de çiftçilerimizin destekleri ile yine onlar için çok güzel çalışmalar ortaya koyacağız” dedi.
Ziraat Odası Meclis Başkanı NeCİP ARSLAN’da İnsana çiftçiye köylüye daha çok  değer vereceğiz Ziraat odamızda bu anlayış içerisinde üyelerimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Yeni görev alan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum" diye konuştu

Advert
Sende Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık çalışanlarının izin ve emeklilik kısıtlaması kaldırıldı
Sağlık çalışanlarının izin ve emeklilik kısıtlaması kaldırıldı
 Twitter'ın Türkiye'den reklam alması durduruldu
Twitter'ın Türkiye'den reklam alması durduruldu