Advert

Muhteşem Açılış

Cumhur ittifakı Germencik Belediye Başkan Adayı İsmet AKIN'ın yaptığı konuşmada meydanı dolduran mahallelerde yaşayan vatandaşlara söz verdi

Muhteşem Açılış
Muhteşem Açılış Ekspres Aydın
Advert

Germencik siyasette yoğun bir gün yaşadı. Yerel seçim çalışmalarının hız kazandığı bu günlerde Cumhur ittifakı Germencik Belediye Başkan Adayı İsmet Akın'ın seçim bürosu  Germencik Çarşı camii karşısında çoşkulu bir törenle açıldı.

 Açılış törenine katılan  AK Parti İzmir Milletvekili Tamer Osman AĞAOĞLU , AK Parti Aydın Milletvekili Metin YAVUZ , AK Parti Aydın Milletvekili ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa SAVAŞ , Germencik Belediye Başkanı ve Cumhur ittifakı Efeler Belediye Başkan adayı Ümmet AKIN , ve Cumhur ittifakı Germencik Belediye Başkan  Adayı İsmet AKIN'ın yaptığı konuşmalar meydanı dolduran vatandaşlar tarafından tezahüratlar ve alkışlarla karşılandı.

Sözümdür!

Cumhur ittifakı Germencik Belediye Başkan  Adayı İsmet AKIN'ın yaptığı konuşmada meydanı dolduran mahallelerde  yaşayan vatandaşlara söz verdi

Dallarından bal akan Çarıklar’a Meşeli’ye sözümdür. Ömer Bey’in köyü Ömerbeyli’ye sözümdür.  Kartal bakışlı Kızılcagedik’ e sözümdür. Direnişin başlangıcı, şehadetin yeri Dampınar’a Habibler’e sözümdür. Bozköy Çamköy’e sözümdür. Güllü Hatun’un köyüne sözümdür. Dağkaraağaç, Hıdırbeyli’ye sözümdür. Karaağaçlı’nın, Reisköy’ün, Üzümlü’nün pamuğu gibi ak olacağız. Turanlar, Uzunkum, Moralı’nın sütü gibi pak olacağız.Mursallı’ gurbetine sözümdür, Tekin’e, Gümüşyeni’ye, Magnesya’ya sözümdür. Kızılcapınar’a, Neşetiye’ye sözümdür. Dereköy’e Balatçık’a Dağa sırtını vermiş Dağyeni’ye sözümdür. Gümüş gibi parlak Selatin gibi çınar olacağız. Bilfiil Ortaklar’a Germencik’e sözümdür sizin hizmetinizde güler yüzle hizmet edeceğiz. Adil olacağız kul ayırmayacağız. Şeffaf olacağız merak bırakmayacağız. Yapabileceğimizi yapacağız yapamayacağımızı anlatacağız Dürüst olacağız. İşte bu size SÖZÜMDÜR! diyerek gönüllere dokundu.

Açılışa gelen vatandaşlardan büyük tezahurat ve alkış alan İsmet AKIN SÖZ İSE SÖZ HİZMET İSE HİZMET dedi.

Büyükşehir Başkan Adayı AKP Milletvekili Mustafa SAVAŞ ve Germencik Belediye Başkanı ve Efeler Belediye Başkan Adayı Ümmet AKIN konuşmalarında sık sık ÇERÇİOĞLU'nu eleştirerek yapacakları işleri anlattılar. Germencik Belediye Başkan  Adayı İsmet AKIN konuşmak için kürsüye davet edildiğinde meydanda bulunan vatandaşların yoğun alkış ve tezahüratlarıyla  karşılandı.Konuşmaların sonunda  kurdale kesilmesi ile tören tamamlandı. Açılış töreninde Mehteran Takımı ve Güreşçi Develer de bulundu. Lokma dökülerek halka dağıtıldı.

Advert
Sende Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık çalışanlarının izin ve emeklilik kısıtlaması kaldırıldı
Sağlık çalışanlarının izin ve emeklilik kısıtlaması kaldırıldı
 Twitter'ın Türkiye'den reklam alması durduruldu
Twitter'ın Türkiye'den reklam alması durduruldu