Advert

CUMHUR İTTİFAKI AYDIN BŞB ADAYI SAVAŞ , SEVİNÇ AYER'İ ZİYARETİNDE RAKİBİ ÇERÇİOĞLU’NA YÜKLENDİ

Su borcu yüzünden hapis yatan Sevinç AYER’e geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Cumhur İttifakı Aydın BŞB Adayı Mustafa SAVAŞ ziyareti esnasında rakibi Özlem ÇERÇİOĞLU’na “ya göründüğün gibi ol ya da olduğun gibi görün” dedi.

CUMHUR İTTİFAKI AYDIN BŞB ADAYI SAVAŞ , SEVİNÇ AYER'İ ZİYARETİNDE RAKİBİ ÇERÇİOĞLU’NA YÜKLENDİ
CUMHUR İTTİFAKI AYDIN BŞB ADAYI SAVAŞ , SEVİNÇ AYER'İ ZİYARETİNDE RAKİBİ ÇERÇİOĞLU’NA YÜKLENDİ Ekspres Aydın
Advert

Aydın  ve bölge genelinde gündem yaratan haberimiz üzerine , olayla yakından ilgilenen Cumhur İttifakı Aydın BŞB Adayı Mustafa SAVAŞ  ve Cumhur ittifak Germencik Belediye Başkan adayı İsmet AKIN ;  su borcundan dolayı hapis yatan Sevinç AYER’i Germencik Mesudiye mahallesindeki evinde ziyaret etti.  Sevinç AYER ile bir süre sohbet eden olayı kendisinden de dinleyen SAVAŞ , konuyla yakından ilgilenmeye devam edeceğini belirterek  ihtiyaç olması durumunda kendisine ulaşabilmeleri  için kartvizitini verdi.

Cumhur İttifakı Aydın BŞB Adayı Mustafa SAVAŞ   günümüzde böyle bir olayın yaşanmasından dolayı çok üzüldüğünü , ellerinden gelen her türlü  yardımı yapacaklarını  belirterek muhabirimizin yönelttiği soru  üzerine rakibi ÇERÇİOĞLU’na yönelik  ‘’halen büyükşehir belediye başkanı ve CHP nin başkan adayı  hem garip gurabanın hem muhtaç  vatandaşın yanındayım diyor, hem kimse açıkta yatmayacak diyor  , hem de su faturasını ödeyemeyen  bacımızın hapse girmesine sebep oluyor  , bu nasıl bir iştir bu nasıl bir çelişkidir her zaman söylüyorum ; ya göründüğün gibi ol ya da olduğun gibi görün . Çelişkiye düşüyorsunuz AYDIN ‘da bir çok çelişki yaşanmakta tezatlık yaşanmakta. Aydın’da su pahalı  bu nedenle yapacağımız ilk iş su ücretlerinde yüzde elli indirim yapacağız ve  beş yıl boyunca  zam yapmayacağız ve burada yaşanan olay gibi bir örnek hiçbir zaman bizim dönemimizde yaşanmayacak söz veriyorum “  dedi.

Cumhur İttifakı Aydın BŞB Adayı Mustafa SAVAŞ ve Cumhur ittifak Germencik Belediye Başkan adayı İsmet AKIN ;  AYER ailesine tekrar geçmiş olsun diyerek seçim çalışmalarına devam etmek üzere Germencik’ten ayrıldılar.

Ekspres Aydın Haber Merkezi

Hasan Debreli Kacar- Şaylan Özdemir-Zeliha Aslan  

Advert
Sende Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık çalışanlarının izin ve emeklilik kısıtlaması kaldırıldı
Sağlık çalışanlarının izin ve emeklilik kısıtlaması kaldırıldı
 Twitter'ın Türkiye'den reklam alması durduruldu
Twitter'ın Türkiye'den reklam alması durduruldu