Advert

AKIN iddialı, "En güzel listeye sahibim”

Başkan AKIN , “Her kesimi temsil eden en güzel en iyi bir ekibe sahip olduğumu gururla söyleyebilirim. Allah utandırmasın

AKIN iddialı,
AKIN iddialı, Ekspres Aydın
Advert

AKIN “Germencik’in  tamamını kucaklayan en güzel en donanımlı liste bizim listemiz. Her biri Germencik  için bir şans” dedi. Cumhur  ittifakının adayı olarak 31 Mart Yerel seçimlerine hazırlanan Belediye Başkanı İsmet AKIN, listelerin ilan edilmesinin ardından aralarında iki Ak Partilinin de olduğu yeni Meclis üyesi adayları ile bir araya geldi. Katalog ve albüm çekimleri için grant tuvalet giyinip fotoğraf çektiren meclis üyesi adayları, çıraklık ve kalfalık dönemini tamamlayıp ustalık dönemine hazırlanan İsmet AKIN  ile hoş sohbet edip kaynaşma fırsatı buldu. 

HER MAHALLEYE HER KESİME HİTAP EDEN LİSTEYE SAHİBİZ

Millet ittifakının adayının listesini değerlendirdiğinde en güzel en donanımlı listenin kendilerinin  listesi olduğunu gururla ifade eden Başkan AKIN , “Her kesimi temsil eden en güzel  en iyi bir ekibe sahip olduğumuzu gururla söyleyebilirim. Allah utandırmasın” dedi. 

HER BİRİ AYRI BİR DEĞER

Başkan AKIN  “Aramızda kontenjan adaylarımız çok değerli ikiside çarşı esnafı ve halk arasında çayı kahvesi içilir vatandaşlar tarafından sevilen arkadaşlarım Günay YEŞİL ,Ali ÇAKAOĞLU . İki dönem meclis üyeliği ve ara  arada başkan vekilliği  yapmış bir hayli belediyecilik tecrübesi olan İş Adamı Halit GERMEN ,Çarşı Esnaflarından L.Ebru Bircan BATUR , İş Adamı Bayram ÇETİN, tecrübeleri ile yine aramızda. Yine Çarşı Esnaflarımızdan Şeref KARA mesleği gereği herkesle iç içe değerli bir arkadaşımız. Şu an Ak Parti Germencik Kadın Kolları Başkanımız Hicran TÜTÜNCÜ ,Yıllarca idarecilik ve öğretmenlik yapan aynı zamanda tarımla uğraşan Hatice BERBER hocamızda bize bilgi birikimi ile ayrıca güç verecek. Ömerbeyli mahallemizden Tariş Zeytinyağı Başkanı Salih CANSIZ, Hıdırbeyli mahallemizden İncir Ticareti ve tarımla uğraşan Suat BİLGİ ,Ortaklar mahallemizden İş Adamı Germencik Yörükler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü DOĞAN  Germencik İstasyon mahallemizden Mahalle esnafı incir tüccarı Cevdet Yirmibeş  Bozköy mahallemizden incir Tüccarlığı yapan Neşet KURU  ve Ahmet KILIÇARLAN ‘ın yanı sıra Germencik ve ve Ortaklarda Ülkü Ocak Başkanlığı yapmış Recep DEMİR her biri bir değer. Her mahallemize hitap eden, Germencik’i ve Aydın’ı en iyi şekilde temsil edeceğine inandığım arkadaşlarımızla çok iyi bir ekip oluşturduğumuzu düşünüyorum” dedi.

DAHA BAŞARILI ÇALIŞMALARA İMZA ATACAĞIZ

Kendisi de Belediye Genel Koordinatörü  olarak iki dönemdir belediye de görev yapan Başkan AKIN çıraklık ve kalfalık döneminden sonra şimdi de ustalık dönemine iddialı hazırlanıyor. Yeni meclis üyesi arkadaşları ile uyumlu ve çok daha güzel başarılı çalışmalara imza atacaklarını belirten AKIN, “Önümüzdeki dönem birlikte yola çıktığım meclis üyesi adayı arkadaşlarımı, Germencik  için bir şans olarak değerlendiriyorum. Germencik’in  tamamını kucaklayan en güzel en donanımlı liste bizim listemz” diyerek iddialı konuştu. AKIN , yeni hazırlanacak katalog çekimleri için meclis üyesi adayları ile birlikte fotoğraf çektirdi. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili