Advert
Advert
Advert

Ömerbeyli ‘Coştu Coşturdu”..!

Aydın’a hizmet ve icraat yaptığına dair yol kenarlarına astığı pankartlarla Bilboardlara asılan reklam afişleri ile ancak Aydın’dan geçen yolcuları ikna edebilir.

Ömerbeyli ‘Coştu Coşturdu”..!
Ömerbeyli ‘Coştu Coşturdu”..! Ekspres Aydın
Advert

Cumhur İttifakı  MHP Germencik  Belediye Başkan Adayı  İsmet AKIN, Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin icraatlarını eleştirdi.


Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin 5 yıldır ilçe belediyelerinden kendi bütçesine aktardığı milyonlarca liraya karşın ilçe belediyelerine bu paranın yüzde 10 karşılığında bile hizmet vermediğini iddia eden Cumhur İttifakı Mhp Belediye Başkan Adayı AKIN, “Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Çerçioğlu Baktı Pabuç pahalı 5 yıldır Germencik’e yapmadığı hizmetleri Seçimlere bir ay kala yapmaya çalışıyor”dedi.
Cumhur ittifakı MHP Germencik Belediye Başkan Adayı İsmet Akın Çalışmalarına Ömerbeyli Mahallesinde devam etti .
Başkan AKIN”Germencik  Belediyesi olarak bugüne kadar kendi imkanlarıyla milyonlarca liralık yatırım yaptıklarını ancak Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden 5 yıldır elle tutulur, gözle görülür hiçbir hizmet veya yatırım alamadıklarını öne süren Başkan AKIN, "Bu noktada Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Çerçioğlundan  artık tek beklentimiz, sadece bize gölge etmemesidir. Büyükşehir belediye Başkanı Çerçioğlunun Aydın şehrine ve halkına hizmet etme gibi bir derdi ve kaygısı yok. Büyükşehir Belediye Başkanı Çerçioğlu  Aydın’a hizmet ve icraat yaptığına dair yol kenarlarına astığı pankartlarla Bilboardlara asılan reklam afişleri ile ancak Aydın’dan geçen yolcuları ikna edebilir. Şunu net olarak söylemek istiyorum  büyükşehir belediye başkanı çerçioğlu Aydın şehrine ve halkına hizmet etme inandırıcılığını yitirmiştir.Bakın mursallı mahallesine şahin tepesi konusu bizim 300 bin lira ayırarak geçen yıl bitirecek olduğumuz proje yi durdurmuşlardı şimdi seçime bir ay kalmış orada göz boyama adına bir şeyler yapmaya ve oy alabilme çabası içerisine girmişler bunların derdi hizmet deyil oy almak” dedi.
Başkan AKIN”Gözle görülür birkaç mahallemize gidiş yollarına sıcak asfalttan başka bir icraatları yok,hani ömerbeyli mahallemize niye yapılmadı bu sıcak asfalt Ömerbeyli mahalle sakinlerim merak etmesin ben gelince kızılca gedik mahallemize kadar sıcak asfalt yapacağım vatandaşlarımız arasında ayrım yapmasınlar,adil paylaşım ve adil hizmet yapsınlar,Seçime bir ay kala her mahallenin girişine bir kamyon taş dökmeyle hizmet yapılmaz,kış bitti kapı kapı erzak ve kömür dağıtımı yapıyor vatandaşlarıma sesleniyorum alın ananızın ak sütü kadar helal dir bu millet uyandı tüm bunların oy için yapıldığını biliyor bu gün seçim olsa vatandaşlarımız, hizmet akını için İsmet AKIN’A oy vereceğinide çok iyi biliyor”dedi.

Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜMMET AKIN’A İLK TESPİTTE YALNIZCA İKİ DOSYADAN 1 MİLYON TL KAMU ZARARI
ÜMMET AKIN’A İLK TESPİTTE YALNIZCA İKİ DOSYADAN 1 MİLYON TL KAMU ZARARI
İzmir'de kadın cinayeti: Sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü
İzmir'de kadın cinayeti: Sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü