Reklamı Geç
Advert
Advert

Battıkça Batıyorlar…!

Millet İttifakı Germencik Belediye Başkan Adayı ve havarisi tabiri yerindeyse sosyal medyadan yardırarak çaresizlikten öküzün altında buzağı aramaya başladı

Battıkça Batıyorlar…!
Battıkça Batıyorlar…! Ekspres Aydın
Advert

Millet İttifakı Germencik Belediye Başkan Adayı  ve havarisi tabiri yerindeyse sosyal medyadan yardırarak çaresizlikten öküzün altında buzağı aramaya başladı

Bir Gurup Ümmet AKIN Sevdalısı Gazetemiz Ekspres Aydın Ofisimizi Ziyaret etti.

Ümmet Akın Sevdalıları ile yaptığımız söyleşide Ümmet Başkanımızı Yanlış anlatıyorlar Ümmet Başkanımız Bunları Hak Etmiyor Başkanımız Tam Bir Germencik Sevdalısıdır diyerek tepkilerini dile getirdiler.

Ümmet Akın Sevdalıları Seçimlere az bir süre kalmış olması ve Cumhur ittifak adaylarının ezici çoğunlukla seçimi kazanacaklarını anlayan Millet ittifakı yanlıları ne yapacaklarını şaşırdı artık dediler.

Geçtiğimiz Günlerde  Devlet su işleri Genel Müdürlüğü 21. Bölge Müdürlüğü tarafından 93423032-801,99-165182 sıra numaralı resmi yazı ile Germencik Belediyesinden Aydın ili Efeler İlçesi Ovaeğmir mahallesinde A1 Kanalı üzerinde yolun kullanıma açılabilmesi için düzenleme çalışmaları yapmak için kamyon ve grayder desteği istenmiş ve Germencik Belediye Başkanlığı da resmi yazışmaya olumlu cevap vermiştir,dolayısıyla Belediyeye ait kamyonlar devlet su işleri uhdesinde yol yapım çalışmalarına katılmıştır bunu çarpıtarak anlatmaları yanlış Ümmet Başkanımız Bunları Hak Etmiyor Diyerek tepkilerini dile getirdiler.

Bunu Seçim Çalışmalarına meze yapmak isteyen zihniyet Cumhur ittifakı Efeler Belediye Başkan Adayı Germencik Belediye Başkanı Hakkında sosyal medyadan yalan haber niteliğinde insanları yanıltıcı, aynı zamanda Germencik Belediyesinin Kamyonlarının Efeler Belediye Başkan Adayı Olan Ümmet AKIN Tarafından Efelerde seçim yatırımı yapıyor Germencik Belediyesinin Kamyonlarını ve Personelini Efeler İlçesinde Çalıştırıyor,gibi söylemlerde bulunmuşlar dır.

Buradan Öküzün Altında Buzağı Arayanlara söylenecek tek bir söz var “ÖKÜZÜN ALTINDA BUZAĞI YOK” Herkes İşini Yapıyor Sizler laf üretir Bizler İş diyerek tepkilerini dile getirdiler.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili