Advert

İlçelerin Protokolünden (ADÜ) Rektörüne Ziyaret

Germencik Kaymakamı Ayhan Işık, İncirliova Kaymakamı Ediz Sürücü, Koçarlı Kaymakamı Fırat Çelik, Nazilli Kaymakamı İbrahim Küçük ve Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol (ADÜ) Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’e tebrik ziyaretinde bulundu.

İlçelerin Protokolünden (ADÜ) Rektörüne Ziyaret
İlçelerin Protokolünden (ADÜ) Rektörüne Ziyaret Ekspres Aydın
Advert

Germencik Kaymakamı Ayhan Işık, İncirliova Kaymakamı Ediz Sürücü, Koçarlı Kaymakamı Fırat Çelik, Nazilli Kaymakamı İbrahim Küçük ve Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol (ADÜ) Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’e tebrik ziyaretinde bulundu.

Ziyaretçiler, (ADÜ) Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’i tebrik ederek İlimizin bilim, teknoloji, sanayi ve tarımsal anlamda kalkınmasında başat rol oynayan Üniversitemizin daha ileri gidebilmesi için verilen çabaları her zaman desteklemeye hazır olduklarını söyledi.

Rektör Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Bize verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için var gücümüzle çalışacağız. İlimizin hemen her ilçesinde varlığını sürdüren Üniversitemiz, bulunduğu yerlere dinamizm katmaya devam edecektir.” diyerek ziyaretçilere desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Germencik Kaymakamı Ayhan Işık İncirliova Kaymakamı Ediz Sürücü Koçarlı Kaymakamı Fırat Çelik Nazilli Kaymakamı İbrahim Küçük İlçelerin Protokolünden (ADÜ) Rektörüne Ziyaret
Advert
Sende Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık çalışanlarının izin ve emeklilik kısıtlaması kaldırıldı
Sağlık çalışanlarının izin ve emeklilik kısıtlaması kaldırıldı
 Twitter'ın Türkiye'den reklam alması durduruldu
Twitter'ın Türkiye'den reklam alması durduruldu