Reklamı Geç
Advert
Advert

İsmet AKIN; Korkunun ecele faydasın yok gümbür gümbür geliyoruz..!

Cumhur İttifakı Germencik Belediye Başkan Adayı Selahattin mahalle halkıyla bir araya geldi. Büyük bir sevgi seliyle karşılanan Başkan AKIN; “Bu kalabalık ve desteğiniz seçim sonucu belli ediyor

İsmet AKIN; Korkunun ecele faydasın yok gümbür gümbür geliyoruz..!
İsmet AKIN; Korkunun ecele faydasın yok gümbür gümbür geliyoruz..! Ekspres Aydın
Advert

Selahattin de Konuşan Başkan AKIN  göreve geldikleri günden bu yana bütün köylere ve mahallelere siyasi amaç gütmeden, Germencik Belediyesi’nin bir ailesi olarak herkesin işini  gördüklerini ve hizmet verdiklerini söyledi.   Germencik halkında % 80 oranında memnuniyet sağladıklarını, bu sebepten dolayı Cumhur İttifakı aday olduğunu belirten Başkan AKIN ; “31 Mart’ta sandıkta beraber olmak istiyoruz. Yılların deneyim ve birikimleri ile daha iyi hizmetler vereceğiz. Kolay elde edilen bir birikim değil bu. CHP'lilere  dayatılan  Millet ittifak adayının da belediye hizmetlerinden ne kadar uzak olduğu bugün gördüm. Vatandaşı aldatarak seçim kazanmayı düşünüyorlarsa yanılıyorlar. İdealar ile siyaset yapmaya çalışıyorlar ancak herkes neyin ne olduğunu biliyor” dedi.

Yerel seçimlerde siyasi görüşlerden ziyade hizmet erlerinin önemli olduğunu hatırlatan Başkan AKIN ; “Bu seçim adayların değerlendirilmesi gereken bir seçimdir. Önümüzdeki 5 yılın kaderini sizler belirleyeceksiniz. Bir demokrasi örneği olacak bir seçim olacak. Elbette bunları söylerken yüzde 80’e varan memnuniyetten yola çıkıyoruz. Bizim sizlerle gönül bağımız var.Biz 48  bin kişiyi ayrıştırmadan kucakladıysak halkımızda bizi kucaklayacaktır. İlçe Belediyeleri olarak  zor şartlar altında çalışıp Germencik halkımızı memnun ettik. Elbette sizlerin hakkına sahip çıkmak için buradayım, bundan sonra da sahip çıkacağım.

 

 
 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili