.

Germencik'de damak tadına önem verenler ve yeni lezzetler arayanların yeni adresi olacak Nurten Hanım Restaurant açıldı.

.
. Ekspres Aydın
Advert

En leziz et, ızgara, çöp şiş , sucuk ,kilo ile çiğ et satışı , ev yemekleri ,salata ve tatlı çeşitleriyle Germencik'lilerin  vazgeçilmezi olacak Nurten Hanımın Yeri Restaurant,Park Mahallesi yedi eylül sokak no;33/1 de  açıldı. 
 
Dualar eşliğinde yapılan Açılışa Ak Parti Aydın Miiletvekli Metin Yavuz,Germencik Kaymakamı Ayhan Işık ,Cumhur ittifakı Germencik Belediye Başkan Adayı İsmet AKIN, ve çok sayıda esnaf ve vatandaş katıldı.
 
Sağlıklı ortamında doğal şartlarda yetiştirilmiş sebze, meyveleri ve islami usullere göre kesilen büyükbaş, küçükbaş hayvanlardan elde edilen et ve et ürünlerini birer lezzete dönüştüren Nurten Hanım Restaurant, hijyenik koşulları, dekoru, temizliği, güler yüzlü  personeliyle misafirlerini bekliyor. 
Nurten Hanım Restaurant, karışık ızgara çeşitleri, köfte, , kavurma, dana biftek, dana antrikot, dana bonfile şiş, sucuk, kuzu külbastı, kuzu pirzola, kuzu şiş, T-Bone steak, kuzu güveç, et güveç, köfte güveç, tavuk güveç, kaşarlı mantar güveç, tavuk şiş, tavuk kanat ve tavuk kelebek gibi birbirinden lezzetli menüleriyle Germenciklilere  hizmet verecek Nurten Hanım Catering Restorant Müşterilerini Bekliyor.

 

Advert
Sende Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500