MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan"Türk Polis Teşkilatı’nın 174’üncü yıldönümünü Kutlu Olsun

MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan Türk Polis Teşkilatının kuruluşun 174'ncü yılı münasebeti ile kutlama mesajı yayınladı.

MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan
MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan Ekspres Aydın
Advert
 
MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan Türk Polis Teşkilatının kuruluşun 174'ncü yılı münasebeti ile kutlama mesajı yayınladı.
 
MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan"Türk Polisi olmak zordur, gece gündüz devlet için çalışmayı, Türk milleti için çırpınmayı gerektirir.
Türk Polisi olmak; özveri ister, özgüven ister, öz değerlere bağlılık ister, yetmedi mangal gibi yürek ister.
Türk Polis Teşkilatı;
Suç ve suçluyla mücadelede cesaret nişanesi,
Vatana, millete, bayrağa sevgide cevval bir sadakat timsali,
Masum ve mağdurları korumada asalet numunesidir.
Dilerim ki, Türk polisi mahşeri vicdan türbesinin inanmış türbedarı olarak her daim var olur.
15 Temmuz FETÖ darbe teşebbüsü sırasında, teröristlerin havadan bombaladıkları Gölbaşı Polis Özel Harekât Daire Başkanlığı’nda şehit olan 51 kahramanımız, İzmir'de kahramanlık destanı yazan Fethi Sekin, yurt içinde ve yurt dışında terörle mücadele esnasında şehadet şerbetinden içen aziz şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan ( cc ) rahmet niyaz ediyorum.
Türk Polis Teşkilatı’nın 174’üncü yıldönümünü içtenlikle kutluyor, halen görevinin başında bulunan veya emeklilik günlerini yaşayan, hiçbir millet düşmanına baş eğmemiş, onay vermemiş polislerimizi selamlıyor, hepsine aileleriyle birlikte en iyi dileklerimi sunuyorum" dedi.
Ekspres Aydın Haber Merkezi
 
Advert
Sende Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500