Advert

....

31 mart yerel seçimlerinde yüzde 57,45 lik oy oranı ile seçimi kazanan germencik belediye başkanı fuat öndeş, ilk olarak makam araçlarını kaldıracak.

....
.... Ekspres Aydın
Advert

GERMENCİK BELEDİYE BAŞKANI FUAT ÖNDEŞ: MAKAM ARACI KULLANMAYACAĞIM

Başkan öndeş; “ söz vermiştim makam araçlarını kaldıracağım. Mevcut makam araçları kademeye gidecek. 4 tane makam aracı germencik belediyesine fazla. Öncelikle lüksten vazgeçilerek belediye araç ve gereçlerinden tasarruf edilecek. Belediyede kullanılmayan fazlalık araçlar yeniden düzenleme yapılarak tasarruf planı sağlanacak.

GERMENCİK BELEDİYE BAŞKANI FUAT ÖNDEŞ; PERSONELE TALİMATLARI VERDİ

Başkan öndeş; kendi görev süresi boyunca personelin vatandaşa karşı güleryüzlü olmasını ve vatandaşın işlerinin en kısa sürede halledilmesi talimatını verdi.

Makam araçları yerine ‘09 ec 012’ plakalı şahsi aracını kullanacağını söyleyen öndeş; “ bundan sonra belediyemizde tasarruf ilkelerimizi uygulayacağız. Biz halkımıza hizmet etmek için buradayız. Belediyecilik bir ekip işidir. Germencik’in ve vatandaşlarımızın ihtiyaçları günden güne değişiyor. Çok çalışarak bizlere bu makamı layık gören tüm vatandaşlarımıza hak ettikleri hizmeti getireceğiz” dedi.

Advert
Sende Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık çalışanlarının izin ve emeklilik kısıtlaması kaldırıldı
Sağlık çalışanlarının izin ve emeklilik kısıtlaması kaldırıldı
 Twitter'ın Türkiye'den reklam alması durduruldu
Twitter'ın Türkiye'den reklam alması durduruldu