Advert

Koçarlı Belediyesi, ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.

31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından Koçarlı Belediyesi, ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.

Koçarlı Belediyesi, ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.
Koçarlı Belediyesi, ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi. Ekspres Aydın
Advert

Belediye Başkanı Nedim Kaplan, Meclis Toplantısında yaptığı açıklamada, “Belediyenin önemli görevlerini hep birlikte uyum içinde çalışarak yerine getireceğiz. Siyaset üzerinden değil ihtiyaç ve hizmet üzerinden çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hepimiz belli mahallelerden seçilip geldik. Ama 52 mahalle içinde kendi mahallemiz gibi çalışacağız. Her türlü olumlu düşünceyle katkı sunmak isteyenlerin görüşlerine açığız. İnşallah bu dönem hepimize hayırlı uğurlu olsun. Koçarlımızı için güzel projelere imza atarız”dedi.

 

 

Koçarlı Belediye Meclis toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Cumhur  İttifakı ve Millet İttifakı meclis üyeleri tam kadro katıldı. Toplantı Meclis Üyelerinin kendilerini tanıtmasıyla başladı.

 

Nedim Kaplan başkanlığında yapılan ilk meclis toplantısında  meclis katip üyeleri, birinci ve ikinci başkan vekilleri ile encümen üyeliği seçimi yapıldı.   

Koçarlı Belediye Meclisi yeni dönemin Katip Üyeleri Yasemin Kanat ve Murat Uncu olarak belirlenirken, Meclis birinci başkan vekilliğine Adnan Akdağ ve meclis ikinci Başkan Vekilliği görevine ise Necmi Çıblak seçildi.

Encümen üyeliğine ise Tuncer Sarı ve Mustafa Demir’den oluştu.   imar komisyonuna Yaşar Dirik, Mehduh Bircan ve Ahmet Keleş ,Plan ve bütçe komisyonuna  Bahri Erdel, Tuncer Sarı ve Mevlüt Şahinci

Belediye bünyesinde olan Limitet şirketi yönetim kurulu temsilciliğine  Mehmet Keskin Anonim şirketi Yönetim Kurulu Temsilciliğine Adem Kalkan seçildi.

Advert
Sende Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık çalışanlarının izin ve emeklilik kısıtlaması kaldırıldı
Sağlık çalışanlarının izin ve emeklilik kısıtlaması kaldırıldı
 Twitter'ın Türkiye'den reklam alması durduruldu
Twitter'ın Türkiye'den reklam alması durduruldu