Şehit aileleri ve gazilerden polislere noktalarda ziyaret

Aydın Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği, Başkanı İsmail Ece ve yönetim kurulu Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 174’üncü yıl dönümü dolayısıyla Efeler ilçesindeki polis uygulama noktalarını ziyaret etti.

Şehit aileleri ve gazilerden polislere noktalarda ziyaret
Şehit aileleri ve gazilerden polislere noktalarda ziyaret Ekspres Aydın
Advert

Üç uygulama noktasını ziyaret eden Aydın Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği’nin üyeleri, polislerin günlerini kutlayıp karanfil hediye etti.  
  Polislerle sohbet eden şehit aileleri ve gaziler, polislere görevlerinde başarı diledi. 
Polis ve askerlerin her zaman yanında olduklarını kaydeden Aydın Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği Başkanı İsmail Ece, “Polis ve askerimizin varlığı bizlere her zaman güç veriyor. Polisimizi ve askerimizi çok seviyoruz” dedi. 
  Bu mutlu günümüzü bizimle paylaştıkları için çok teşekkür ediyoruz
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Efeler İlçe Emniyet Müdürlüğü Devriye Ekipler Amiri Ümit Uğurlu, “Şehit ailelerimiz ve gazilerimizin bu ziyaretleri bizleri çok mutlu etti. Ziyaretlerinden onur duyduk. Bizleri ziyaret ederek mutluluğumuzu paylaştılar. Şehit ailelerimiz ve gazilerimizin güzel gönüllerinin bizim yanımızda olduğunu hissetmek bizim için moral ve motivasyon kaynağı oldu. Bu mutlu günümüzü bizimle paylaştıkları için çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.  

Advert
Sende Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500