Advert

...

Aydın Efelerde Zübeyde Hanım mesleki teknik ve anadolu lisesi Yoksul öğrencilere destek ve Okul yararına sevgi yolunda Cuma Günü Kermes düzenleyecek

...
... Ekspres Aydın
Advert

Okul aile birliği ve okul yönetimi işbirliği ile hazırlanan kermeste,   keşkek ve plav  satışa sunulacak. Vatandaşların yoğun ilgi göstereceği tahmin edilen ürünler, katılımcıların katkısıyla kısa sürede biteceği tahmin ediliyor.

 

Okul aile birliği başkanı Sergül Arayan Değerli , kermese  şimdiden ilginin çok fazla olacağını tahmin edebiliyorum çok güzel ürünler hazırladık, “Öğretmenlerimiz ve velilerimizin organizasyonu ile yarın sevgi yolunda  güzel bir organizasyon gerçekleştireceğiz . Hem ekonomik hem de sosyal ve kültürel açıdan kaynaşmayı sağlayan bir faaliyette bulunduk. Düzenlediğimiz kermeste elde ettiğimiz gelirle okulumuzun  ihtiyaçlarını karşılayacağız. Velilerimiz ile beraber okul yararına açmış olduğumuz kermese desteğin çok fazla olacağını tahmin ediyorum. Kermesimize  gerek maddi, gerekse manevi anlamda verecek oldukları  destekten dolayı velilerimize ve vatandaşlarımıza şimdiden teşekkür ediyorum” dedi.

 

Advert
Sende Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık çalışanlarının izin ve emeklilik kısıtlaması kaldırıldı
Sağlık çalışanlarının izin ve emeklilik kısıtlaması kaldırıldı
 Twitter'ın Türkiye'den reklam alması durduruldu
Twitter'ın Türkiye'den reklam alması durduruldu