Reklamı Geç
Advert
Advert

GERMENCİK BELEDİYESPOR ATLETİZM TAKIMI İL BİRİNCİSİ OLDU

18 Nisan’da Aydın Kardeşköy Atletizm Pisti’nde yapılan Türkiye Atletizm Federasyonu Turkcell U-14 atletizm il birinciliği müsabakalarında Germencik Belediyespor Kulübü Aydın il birincisi oldu.

GERMENCİK BELEDİYESPOR ATLETİZM TAKIMI İL BİRİNCİSİ OLDU
GERMENCİK BELEDİYESPOR ATLETİZM TAKIMI İL BİRİNCİSİ OLDU Ekspres Aydın
Advert

18 Nisan’da Aydın Kardeşköy Atletizm Pisti’nde yapılan Türkiye Atletizm Federasyonu Turkcell U-14 atletizm il birinciliği müsabakalarında Germencik Belediyespor KulübüAydın il birincisi oldu. 

Germencik Belediyespor Atletizm Takımı sporcularından; Polatcan Tunç Fırlatma topu 1.si , Samet Acar 60m 1.si , Emre Akçay yüksek atlama 1.si , Caner Akdağ uzun atlama 1.si , Miraç Çakmak 1000m 2.si ve 5x80m Bayrak Takımı il birincisi oldular. Germencik Belediyespor atletizm antrenörü Fatih Parlak, hedeflerinin 28 Mayıs’ta yapılacak olan TAF Turkcell u-14 atletizm festivalinde Ege Bölge Şampiyonluğu olduğunu söyledi. 

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş; “ Germencik Belediyespor Kulübümüz ilçemizin önemli değerlerindendir. Sporcularımızın böyle bir başarıyla ilçemize dönmeleri beni çok gururlandırdı. Bu başarıda emeği geçen antrenörümüz Fatih Parlak’ı ve her bir sporcumuzu tek tek tebrik ediyorum. 28 Mayıs’ta yapılacak olan TAF Turkcell U-14 atletizm festivalinde Ege Bölge Şampiyonu olarak ilçemizi ve bizleri tekrar gururlandıracaklarından eminim. Tüm sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili