Advert

....

Didim Genç İşadamları Derneği (DİGİAD) basın mensuplarını ağırladı. Kahve Diyarında gerçekleşen kahvaltıya DİGİAD Başkanı Kerim Küsmez, Didim Çalışan Gazeteciler Cemiyeti, DİGİAD yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyeleri ile Didim'de görev yapan basın mensupları katıldı.

....
.... Ekspres Aydın
Advert

Didim Genç İşadamları Derneği (DİGİAD)  basın mensuplarını ağırladı. Kahve Diyarında gerçekleşen kahvaltıya DİGİAD Başkanı Kerim Küsmez, Didim Çalışan Gazeteciler Cemiyeti, DİGİAD yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyeleri ile Didim'de görev yapan basın mensupları katıldı. Kahvaltı sonrasında konuşan dernek başkanı Kerim Küsmez “Bugün etkinliğimizde ilçemize katkı sunan Didim Çalışan Gazeteciler Cemiyeti üyesi ve efsanevi muhtarımız Bahri Aşık’a hizmetleri için plaket vereceğiz daha öncede katkılarından dolayı cemiyet başkanı Bülent Eser'e plaketini vermiştik.

Ayrıca bizler süreç içerisinde bir çok çalışmalar yaptık.
 Altınkum Polis Karakoluna Şehit Fethi Sekin isminin verilmesine paydaş olduk. DİGİAD olarak daha önce yanmış olan araziye 2000 fidan dikerek Atatürk fidanlığı oluşturduk. Avusturya’nın Dornbırn kentinde 5 Mayısa kadar devam eden 14. Avusturya Kültür Fuarında Aydın ilimizin ve ilçemizin tanıtımına katkıda bulunduk. Ayrıca son olarak "Aydın’ın tarihi ve kültürel değerler yarışması"na katkıda bulunduk. Ayrıca hasta yatağı ve akülü sandalye ve spor kulüplerine süreç içerisinde destek olduk. Alevi Bektaşi ve Anadolu Kültür vakfının Çorum şubesinin düzenlediği yemekte açık arttırmadan aldığımız değerli sanatçımız Arif Sağ'ın sazını  kısa süre sonra  Didim cem evine bağışlayacağız.” dedi.
Konuşmaların ardından dernek başkanı Kerim Küsmez,  Bahri Aşık’a teşekkür plaketi verdi. Bahri Aşık ise kendisine verilen plaketten dolayı, DİGİAD yönetimine teşekkür ederken gazeteciliğilin zorluklarına rağmen işini severek yaptığını, Didim için çalışmaya devam edeceğini belirtti. Kahvaltı sonrası basın ile toplu fotoğraf çekilen Genç iş adamları bir daha ki toplantıda buluşmak üzere ayrıldılar.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili