Reklamı Geç
Advert
Advert

Üyerine seslendi; Bayram Alışverişlerinizi Küçük (YEREL) Esnaftan Yapın”

Germencik Ak Parti İlçe Başkanı ,Abdurrahman SİVRİ 5 bine yakın üyenin bulunduğu Germencik Ak Parti ilçe Teşkilatına seslenerek bayram alışverişlerini küçük esnaftan yapma çağırısında bulundu. Sivri hem esnafımız hem de Germencik'in kazanacağını söyledi.

Üyerine seslendi; Bayram Alışverişlerinizi Küçük (YEREL)  Esnaftan Yapın”
Üyerine seslendi; Bayram Alışverişlerinizi Küçük (YEREL)  Esnaftan Yapın” Ekspres Aydın
Advert

Ak Parti Germencik İlçe Başkanı Abdurrahman Sivri, yaklaşan Kurban  Bayramı öncesi yazılı bir mesaj yayımladı. Mesajında küçük esnafın sorunlarına değinen, küçük esnafın zor zamanlar geçirdiğini ifade eden ve ulusal firmaların mantar gibi çoğalması nedeniyle yerel esnafın işlerin azaldığını kaydeden Sivri, “Kurban Bayramına sayılı günler kaldı. Vatandaşlarımız bayram alışverişine başladılar. Benim vatandaşlarımızdan ve üyelerimizden  tek isteğim yerel esnafına sahip çıksınlar. Çünkü mahallesindeki yerel esnafından alış veriş yaparlarsa İlçemizin  parası İlçemizde kalacaktır. Ulusal firmalardan alış veriş yaparsak İlçemizin parası İlçemizden  çıkmış olacaktır. İlçemizde gün geçtikçe çoğalan ulusal marketler mahalle içlerine kadar girdiler. Marketler sadece bir sektörümüzü etkilemiyor, 60’dan fazla mesleği etkiliyor. Bu marketler nedeniyle birçok esnafımız dükkanına kilit vuma aşamasına geldi. Halkımızın yerel esnafımızdan alış veriş yaparak yerel esnafımızın ayakta kalmasına yardımcı olsun böylece ulusal marketlerin çoğalmasına da engel olmuş olacaktır.” dedi.
Germencik Ak Parti İlçe Başkanı Abdurrahman SİVRİ  “Esnaflarımız, bayram gelsin de işlerimiz açılsın diye bekliyor. Vatandaşlarımız giyim, ayakkabı, aksesuar, kozmetik alışverişini esnaf işletmelerimizden yapsınlar. Fiyat konusunda bir farklılık olmadığını görecekler. Vatandaşlarımız bayram şekerini, çikolatasını, meşrubatını, kolonyasını ve tüm ihtiyaçlarını mahalle veya çarşı bakkalımızdan yaparak esnaflarımızı sevindirsin ve onlara bayram sevinci yaşatsın. Yerel esnafımızdan alış veriş yaparak hem esnafımız kazansın hem Germencik  kazansın. Şimdiden tüm Germencik'li  hemşehrilerimizin, değerli  Ak Partili Üyelerimizin esnaf arkadaşlarımızın  kısacası Tüm  İslam Aleminin Kurban  Bayramı’nı kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim.”  diye konuştu.

Germencik Germencik Ak Pari İlçe Teşkilatı Abdrraman Sivri Esnaf Yerel Esnaf
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili