Kurban Derisi Bağışlarınız İçin En Doğru Adres “TÜRK HAVA KURUMU”

“BİZİ BİZ YAPAN GELENEKLERİMİZDİR”

Kurban Derisi Bağışlarınız İçin En Doğru Adres “TÜRK HAVA KURUMU”
Kurban Derisi Bağışlarınız İçin En Doğru Adres “TÜRK HAVA KURUMU” Ekspres Aydın
Advert

ATATÜRK’ÜMÜZÜN  TÜRK Milletine  emaneti olan THK 1925 yılından bugüne  kadar sizlerin fitre ,zekat ,kurban derisi ve bağış destekleri ile Türk Gençliğine ve halkımıza havacılığın sevdirilmesi ve geliştirilmesi için çalışmalarına devam etmektedir.
  Türk Hava Kurumuna bağışlanan her bir deri; Ülkemizin akciğeri ormanlarımızda çıkan yangınların havadan söndürülmesine, THK vakfı bünyesinden görev yapan 112 Hızır Acil Hava Ambulans helikopterleri ile hasta ve yaralı vatandaşlarımıza hızlı hava ulaşım desteği verilmesine, THK Üniversitesini tercih ederek kazanan şehit ve gazi çocuklarımızın tam burslu olarak okutulmasına ve her yıl yurduna milletine bağlı 60 binden fazla gencin ücretsiz havacılık kurslarıyla buluşmasına katkıda bulunuyor.
   Türk Hava Kurumuna göstermiş olduğunuz hassasiyet sayesinde sizin için çok ufak sayılabilecek bir katkı genişleyerek büyüyecek ve güzel ülkemizin dört bir yanına iyilik tohumları serpilecek.
THK Aydın Şube Başkanlığı olarak her yıl olduğu gibi bu yılda Siz Değerli Aydın Halkımızdan Kurban Derisi Bağışlarınızı Makbuz Karşılığında Kurban Bayramının 1. Günü ve 2.Günü  bekliyoruz.
İletişim: THK Aydın Şube Başkanlığı
Telefon: 0256-225-17-29

Kurban Derisi Bağışlarınız İçin En Doğru Adres “TÜRK HAVA KURUMU”

Kurban Derisi Bağışlarınız İçin En Doğru Adres “TÜRK HAVA KURUMU” THK Aydın Şube Başkanlığı ATATÜRK’ THK vakfı 112 Hızır Acil
Advert
Sende Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500