Kadına şiddete hayır' dedi, Ücretsiz Karete ve Kickboks kursları başlattı

Kırıkkale'de boşandığı eşi tarafından kızının gözleri önünde bıçaklanarak öldürülen Emine Bulut için bir tepki de Aydın'dan geldi

Kadına şiddete hayır' dedi, Ücretsiz Karete ve Kickboks kursları başlattı
Kadına şiddete hayır' dedi, Ücretsiz Karete ve Kickboks kursları başlattı Ekspres Aydın
Advert

Kırıkkale'de boşandığı eşi tarafından kızının gözleri önünde bıçaklanarak öldürülen Emine Bulut için bir tepki de Aydın'dan  geldi.
Gençlik ve Spor Konfederasyonu Aydın İl Başkanı Yaşar Akçaköse tarafından Kadına şiddete hayır kampanyasına destek amaçlı,Meşrutiyet mahallesi batı gazi bulvarında işletmiş olduğu spor merkezinde kadınlara ücretsiz karete ve kickboks kurları başlattı.

Kadınlardan Ücretsiz Karete ve Kickboks kursuna büyük ilgi


Toplumun tüm kesimlerinden büyük tepki alan cinayet için tepkisiz kalmayı düşünemediklerini kaydeden,Gençlik ve Spor Konfederasyonu Aydın İl Başkanı Yaşar Akçaköse  "Emine Bulut'un eski eşi tarafından üstelik kızının gözleri önünde bıçaklanarak öldürülmesi bütün toplumu olduğu gibi bizleri de derinden üzdü. Doğrusu defalarca izlediğim o acı görüntü gözlerimin önünden gitmiyor. Sosyal sorumluluğu her zaman kendine ilke edinmiş bir marka olarak kadınlarımıza karşı saygımızı bu vesileyle bir kez daha hatırlamamız gerektiğini düşündük. Peygamber Efendimiz'in cennetin ayakları altında olduğuna vurgu yaptığı kadınlarımızın bir çiçek, bir gül olduklarını ve kadınlarımıza karşı her zaman saygı ve sevgi içerisinde olmamız gerektiğini müşterilerimize ve kadınlarımıza  ücretsiz karete ve kickboks kursları  hediye ederek atıfta bulunmuş olduk. Bir daha böylesi kötü olaylarla karşılaşmamak için hepimize düşen görevlerin olduğunun farkındayız" dedi.

 

Kadınlardan Ücretsiz Karete ve Kickboks kursuna büyük ilgi Kadına şiddete hayır Ücretsiz Karete ve Kickboks kursları başlattı Gençlik ve Spor Konfederasyonu Aydın İl Başkanı Yaşar Akçaköse Emine Bulut
Advert
Sende Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500