Advert

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü nedeniyle 19 Mayıs Gençlik Parķında Germencik belediyesince düzenlenen bir etkinlikte yaşlılarla bir araya geldi.

Ekspres Aydın
Advert

Germencik Belediyesi 19 Mayıs Gençlik Parķında Germencik belediyesince düzenlenen etkinlikte yaşlılarla bir araya gelen Germencik  Belediye Başkanı Fuat Öndeş, "Bugün 1 Ekim Yaşlılar günü vesilesiyle bir araya geldik.  Sizlere yaşlılar değil tecrübeli büyüklerimiz diye hitap etmek istiyorum.  Sizlerin engin tecrübelerinden istifade edilmesi gerekiyor"dedi.

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, büyüklerimize hak ettikleri değerin verilmesi gerektiğini belirterek,  "Bugün 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü olarak kutlanıyor olabilir, ancak unutmayalım ki günlerini kutladığımız yaşlılarımız da dünün gençleri idiler. Bu memleketimizin ekonomisine katkı sağlayan insanlardı. Çocukları yetiştiren ana ve babalardır. Bu ana babalara hak ettikleri izzet ve ikramı, sevgi ve saygıyı göstermek mecburiyetimizin olduğunu gençlerimize hatırlatmak amacıyla bu günü kutluyoruz” diye konuştu.

Başkan Öndeş  tek tek ilgilenerek onların düşünce ve fikirlerini dinledi, onlara çiçek vererek günlerini kutladı.

Germencik Belediyesi olarak, büyüklerimizin  hak ettikleri gibi yaşamalarını temin etmek, onlara bu günlerinde bir nebze de olsa yardımcı olmak amacıyla kurulan Vefa Konağının hizmetlerine devam ettiğini hatırlatan Öndeş, "Bugün vesilesiyle başımızın tacı yaşlılarımızın günlerini kutluyor, uzun ve sağlıklı ömürler diliyorum" ifadelerine de yer verdi.

 

 

Germencik Belediyesi Fuat Öndeş 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü
Advert
Sende Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık çalışanlarının izin ve emeklilik kısıtlaması kaldırıldı
Sağlık çalışanlarının izin ve emeklilik kısıtlaması kaldırıldı
 Twitter'ın Türkiye'den reklam alması durduruldu
Twitter'ın Türkiye'den reklam alması durduruldu