Advert
Advert
Advert

..

Germencik'te, okul cami yaptırarak eğitime katkı sunan hayırseverler unutulmadı

..
.. Ekspres Aydın
Advert

İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş ve Germencik İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Çiftçi koordinesinde gerçekleştirilen Ziyaretler Kapsamında Hayırsever iş Adamları ziyaret edilerek Germencik’e  Germencik'li,ye ve ülkemize verdikleri katkıların  unutulmadığını hatırlatmak için Germencik’te Hayırsever İşadamları Murat Delgen ve Hakan Çakaloğlu ziyaret edildi.

Hayır sever iş Adamları  Murat Delgen ve Hakan Çakaloğlu’un kendi makamlarına yapılarak  gerçekleştirilen ziyaret kapsamında, "Germencik’te  geleceği inşaa eden hayırseverler buluşmasına"İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş, Germencik Milli Eğitim Müdürü Kemal Çiftçi,İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sabri Acar,ve Hayır Severler Katıldılar.  

Aydın  İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş  programda yaptığı konuşmada, "Bu millet nerede birlik, orada dirlik, bir elin nesi var, iki elin sesi var diyerek, bir olmanın, iri olmanın, diri olmanın, birbirinin derdine derman olmanın bir çabası içerisindedir" dedi.

"İnsanlığın geleceğine yatırım yaptınız"

Germencik İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Çiftçi "İnsanlığın geleceğine yatırım yaptınız. Eğitim alanında yapılan bütün yatırımlar aslında insanlığın geleceğine yapılan yatırımlar ve en önemli yatırımlar. Devlet olarak biz tabi kamu yatırımları yapmaya çalışıyoruz. Ama asıl değerli ve önemli olan devletin yanında sizlerin sosyal sorumluluk anlayışı içerisinde bu yatırımları gerçekleştirmeniz" ifadelerini kullandı.

Ekspres Aydın

Hasan Debreli Kacar

İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş Germencik İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Çiftçi Murat Delgen Hakan Çakaoğlu
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜMMET AKIN’A İLK TESPİTTE YALNIZCA İKİ DOSYADAN 1 MİLYON TL KAMU ZARARI
ÜMMET AKIN’A İLK TESPİTTE YALNIZCA İKİ DOSYADAN 1 MİLYON TL KAMU ZARARI
İzmir'de kadın cinayeti: Sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü
İzmir'de kadın cinayeti: Sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü