Reklamı Geç
Advert
Advert

...

Germencik Belediyesi, vatandaşların öneri, şikayet ve taleplerini daha hızlı iletebilmeleri için WhatsApp ihbar hattı kurdu.

...
... Ekspres Aydın
Advert

Germencik  Belediyesi, vatandaşların öneri, şikayet ve taleplerini daha hızlı iletebilmeleri için WhatsApp ihbar hattı kurdu.

Belediye Başkanı Fuat Öndeş Belediyenin Resmi Sosyal Medya Sayfasından  yaptığı açıklamada, uygulama sayesinde vatandaşlar ile günün 24 saati daha hızlı ve daha kolay iletişim kurarak, onlara çözüm sunmak istediklerini ifade etti.


WhatsApp ihbar hattı ile belediyede yeni bir dönemin başladığını ifade eden Başkan Öndeş, "WhatsApp uygulaması ile vatandaşlar istek, şikayet ve önerilerini haftanın 7 günü 24 saat görsel veya yazılı mesajlarla 0 533 895 49 09 numaralı telefon hattına iletebilecek. Vatandaşlar isteklerini fotoğraf ve video çekerek veya yazı yazarak uygulama üzerinden gönderebilecek. Gelen mesajlar, ilgili müdürlüklere iletilerek aynı hat üzerinden cevaplanacak ve gerekli çalışma başlatılacak." dedi.


Başkan Öndeş, Germencik’in  geleceğini hep birlikte inşa etmek istediklerini sözlerine ekledi.

Germencik Belediyesi vatandaşların öneri şikayet ve taleplerini daha hızlı iletebilmeleri için WhatsApp ihbar hattı kurdu. Belediye Başkanı Fuat Öndeş 0 533 895 49 09
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili