Advert
Advert

BÜYÜKŞEHİR GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM EDİYOR

Koçarlı da İlçesinde 3 çocuklu yaşlı çift Ayşe Yıldırım (76) ve eşi Nuri Yıdırım’ın (82) evi elektrikten çıkan yangınla yandı. Evin içerisindeki eşyalar ve ev kullanılamaz hale geldi. Yaşlı çiftin imdadına Aydın Büyükşehir Belediyesi yetişti. Yanan eşyaların yerine yenileri verildi.

BÜYÜKŞEHİR GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM EDİYOR
BÜYÜKŞEHİR GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM EDİYOR Ekspres Aydın
Advert

Koçarlı da İlçesinde 3 çocuklu yaşlı çift Ayşe Yıldırım (76)  ve eşi Nuri Yıdırım’ın (82) evi elektrikten çıkan yangınla yandı. Evin içerisindeki eşyalar ve ev kullanılamaz hale geldi. Yaşlı çiftin imdadına Aydın Büyükşehir Belediyesi yetişti. Yanan eşyaların yerine yenileri verildi.

 

Yangın, 10 Ekim günü meydana geldi. Sabah saatlerinde elektrikten yangın çıktı.yangının çıktığını fark eden Yıldırım çifti dışarıya çıktı.  Çıkan yangın bir anda evin içini sardı. İtfaiye yangına müdahale ederek kontrol altına aldı. Ancak evin içerisindeki yaşlı çifte ait eşyaların tamamı yandı ve kullanılamaz hale geldi. İlçe belediyesinden istedikleri yardımı alamayınca imkânları kısıtlı olan yaşlı çift kapı pencereyi borç para ile yaptırma çalıştı ancak paraları yetmedi. Yıldırım ailesinin imdadına Aydın Büyükşehir Belediye ekipleri yetişti. Yanan eşyaların yerine 1 koltuk takımı, elektrikli süpürge, halı, soba ve benzeri ev eşyasının yenileri getirildi. Yaşlı çift yapılan bu yardımdan dolayı oldukça sevindi.

  •  
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET
DÜNYA MOTOSİKLET SÜRÜCÜLERİ KUŞADASI’NDA TOPLANDI
DÜNYA MOTOSİKLET SÜRÜCÜLERİ KUŞADASI’NDA TOPLANDI