.....

Aydın Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Seyfi Bozçelik, katıldığı TÜYAP Kitap Fuarı’nda 'Üç Saniye" isimli kitabını okurları için imzaladı

.....
..... Ekspres Aydın
Advert

Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. (TÜYAP) tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliğiyle düzenlenen “38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı” açıldı. Fuar, bu yıl “Edebiyatımızda 50 Kuşağı” ana temasıyla gerçekleşiyor. İstanbul Büyükçekmece’de bulunan TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayan fuara, çıkardığı “Üç Saniye” kitabı ile Aydın Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Seyfi Bozçelik’te katıldı. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Bozçelik, kitapseverlerle bir araya gelerek kitabını imzaladı.

Aydın Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Seyfi Bozçelik, yazdığı kitaptan dolayı fuarda kitapseverler ile imza gününde bir araya geldi. ‘Üç saniye’ isimli kitabını stantta okurları için imzalayan Bozçelik’in kitabı fuarda ilgi gördü. Stantta okurların aldığı kitapları imzalayan Bozçelik, “Kitabı ‘Ardınıza ve aklınıza takılmış hiçbir gerçekten kurtulamazsınız, hayatınızı üç saniye durduramazsınız’ ana fikriyle yazdım. Üç Saniye’ isimli kitabım oldukça ilgi gördü. Fuarda karşılaştığım ilgi de beni mutlu etti” dedi.

Advert
Sende Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500