Advert

Esra ve Orhan Muhteşem Bir Düğünle Dünya Evine Girdiler

Osmanbükü'nün tanınmış ailelerinden Kezban- Halit Güneyce'nin güzel kızları Esra ile Zehra-Oktay’ın kıymetli oğlu, Orhan Koral'ın Akarsu düğün sarayında dillere destan bir düğün töreniyle dünya evine girdi.

Esra  ve Orhan Muhteşem Bir Düğünle Dünya Evine Girdiler
Esra  ve Orhan Muhteşem Bir Düğünle Dünya Evine Girdiler Ekspres Aydın
Advert

Germencikli İş Adamı Zehra-Oktay KORAL'ın Oğlu KORAL Otomotiv'in sahibi Genç İş Adamı Orhan KORAL'ın düğününde misafirlere Germencik'in geleneksel yemekleri ikram edildi.

Germencikli İş Adamı Oktay KORAL'ın Oğlu  KORAL Otomotiv'in sahibi Genç İş Adamı Orhan KORAL'ın  düğününde tabiri caizse kuş sütü eksikti,Çınarnur yemekçiliğin hazırladığı düğün Yemek'iğinide Germencik'in Meşhur Keşkeği ile beraber Toplamda 10 çeşit yemek sunumuda yapıldı.

 

Genç çiftin muhteşem düğün töreni  17 Kasım Pazar günü Safir  düğün sarayında gerçekleşti. Genç çift alkışlar eşliğinde sahneye çıkarak dans etti. Mutlulukları gözlerinde okunan çiftin düğün töreni pasta kesimi ve takı töreniyle devam etti.


Akarsu   Düğün Salonunda düzenlenen düğün töreni muhteşem bir organizasyon ile gerçekleşti. En ince detayların bile düşünüldüğü düğün törenine oldukça fazla davetli katıldı. Aydın  yöresine ait folklor ekibinin muhteşem oyunları davetliler tarafından ayakta alkışlandı. Gelin ve Damat tarafı davetlilerle tek tek ilgilendi. Siyaset ve iş dünyasını bir araya getiren muhteşem düğün gecenin  ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Davetliler pisti bir an olsun boş bırakmazken, gelin ile damat ta oyunları ile davetlilere eşlik etti.

Düğüne katılan davetliler gelin ile damadın birbirlerine çok yakıştığını belirterek, “ Ömür boyu mutlu olsunlar, bir yastıkta kocasınlar” temennisinde bulundular” 

Ekspres Aydın Gazetesi   ailesi olarak biz de genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

Oktay KORAL Orhan KORAL Safir düğün sarayı Ekspres Aydın Gazetesi Esra ve Orhan Muhteşem Bir Düğünle Dünya Evine Girdiler Kezban- Halit Güneyce Esra ile Zehra-Oktay Çınarnur yemekçilik
Advert
Sende Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
Günsel Kaynak     2019-11-21 Genç evlileri yürekten kutlar mutluluklar dileriz . ..
Mustafa Çimen     2019-11-21 Mutluluklar dilerim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık çalışanlarının izin ve emeklilik kısıtlaması kaldırıldı
Sağlık çalışanlarının izin ve emeklilik kısıtlaması kaldırıldı
 Twitter'ın Türkiye'den reklam alması durduruldu
Twitter'ın Türkiye'den reklam alması durduruldu