Advert

Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin, 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı.

Aydınlı İş İnsanı Rıdvan Eşin“ Evlatlarımız hayata atılana kadar, değerli öğretmenlerimizin eğitim ve öğretim çatısı altında büyürler. Bu sebeple, çocuklarımızın geleceği için, ülkemizin geleceği için öğretmen faktörü çok önemli ve çok kutsaldır.

Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin, 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı.
Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin, 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı. Ekspres Aydın
Advert

Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin, 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı. Eşin, “Öğretmen bilgi tohumu eken bir bahçıvandır” dedi.

Aydınlı İş İnsanı Rıdvan Eşin“ Evlatlarımız hayata atılana kadar, değerli öğretmenlerimizin eğitim ve öğretim çatısı altında büyürler. Bu sebeple, çocuklarımızın geleceği için, ülkemizin geleceği için öğretmen faktörü çok önemli ve çok kutsaldır. Onlar, geleceğin doktorlarını, mühendislerini, avukatlarını, iş adamlarını, siyasetçilerini, kısacası bu güzel vatanı emanet edeceğimiz, gelecek nesilleri oluşturacak bireyleri yetiştirirler. Hz. Muhammed (S.A.V.) “Ben ancak bir öğretmen olarak gönderildim.” buyurarak, öğretmenlik mesleğinin ne kadar kutsal olduğunu bize göstermiştir. Bu kutsal mesleği icra eden öğretmenlerimizin ise asla hakkını ödeyemeyiz. Hz. Ali Efendimiz bununla ilgili “Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum.” diyerek, öğretmenlerimiz için ne yapsak haklarını ödeyemeyeceğimizi göstermiştir” ifadelerini kullandı

“TOPLUMLARIN UYGARLIK DÜZEYİ ÖĞRETMENE VERDİĞİ DEĞERLE ÖLÇÜLÜR”

“Cehalet bir ülkenin düşmanıysa, öğretmenler de o düşmana karşı bilgileriyle savaşan savaşçılardır” diyen Eşin, “Öğretmen, bilgi tohumu eken bir bahçıvandır. Onların ektiği tohumlar sayesinde, topluma faydalı, ahlaklı, dürüst ve çalışkan bir nesil yetişir. O nesil bizim geleceğimizdir ve öğretmenler de geleceği şekillendiren sanatkarlardır. Toplumların uygarlık düzeyi öğretmene verdiği değerle ölçülür. Bu nedenle, bu onurlu mesleğe sahip çıkmalı, gereken değeri vermeli ve öğretmenlerimizin karanlığı aydınlatmasına izin vermeliyiz. Gelecek nesillerimize yön veren, mesleğinin kutsallığını bilerek hareket eden, başta kendi öğretmenlerim olmak üzere, tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor ve bu ülkeye hizmetlerinden dolayı hepsine teşekkür ediyorum “dedi.

Rıdvan Eşin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı Öğretmen bilgi tohumu eken bir bahçıvandır” dedi. Aydınlı İş İnsanı Rıdvan Eşin Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı. Eşin Group
Advert
Sende Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık çalışanlarının izin ve emeklilik kısıtlaması kaldırıldı
Sağlık çalışanlarının izin ve emeklilik kısıtlaması kaldırıldı
 Twitter'ın Türkiye'den reklam alması durduruldu
Twitter'ın Türkiye'den reklam alması durduruldu