Advert

Güldenk :Bir çift mavi gözün ışığında mavi listede buluşalım

“Partimiz, demokrasimiz ve halkın egemenliğine dayalı cumhuriyetimiz iktidar yolunda halkımız için çetin mücadeleler vermektedir.

Güldenk :Bir çift mavi gözün ışığında  mavi listede buluşalım
Güldenk :Bir çift mavi gözün ışığında  mavi listede buluşalım Ekspres Aydın
Advert

Toplumsal barışın günden güne eridiği; yolsuzluğun, işsizliğin tavan yaptığı; üretimin durma noktasına geldiği; eğitimin içinin boşaltıldığı; terörün en fazla can aldığı; uluslararası ilişkilerde ülkemizin itibarının sıfırlandığı bir dönemden geçiyoruz.

17 yıldır iktidarı elinde bulunduranların yarattığı Türkiye'de gençler korkuyla, işsizlikle, kaygıyla, yoksullukla, umutsuzlukla boğuşuyor. Ülkemizde hayat pahalılığı artıyor, insan hayatının değeri azalıyor. Güzel ülkemiz, kifayetsiz muhterislerin gelişigüzel politikalarıyla tarihinin en zor günlerinden geçiyor.

Bizler, partimize gönül veren  halkımızdan aldığımız güçle bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da elimizi taşın altına koymaya devam edeceğiz.
Tekrar söylüyoruz: Bu böyle gitmeyecek; bu ülkenin geleceğini bir avuç insanın kişisel hırslarına kurban etmeyeceğiz.
Ben ve yönetimim, Cumhuriyet Halk Partisi ailesi olarak devlet nüfuzunu kullanarak üzerimizde kurulmak istenen tüm baskı ve engellemelere rağmen milletimizin ve Cumhuriyetimizin geleceği için mücadele etmekten Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ten aldığımız feyz ve içimizdeki devrimci ruhla   bir adım geri durmayacağız. Çünkü  milyonlarız, kararlıyız, güçlüyüz;  haklıyız! 
Kısacası durgun suyu bulandıran ve kişisel çıkarları uğruna partimize zarar vermekten geri durmayanlara inat Cumhuriyet Halk Partisi Ailemizi bir arada tutabilmek ve eskisi gibi kaldığımız yerden  bir bütün olarak devam etmek için, yeniden Cumhuriyet Halk Partisi Köşk İlçe Başkanı Adaylığımı tüm kamuoyuna sevgi saygılarımla duyuruyorum...
Bir çift mavi göze olan aşkımız ve inancımızla siz değerli yoldaşlarımı Mavi Listede buluşmaya davet ediyorum. Cumhuriyet Halk Partisi Köşk İlçe Başkan adayı Mehmet Güldenk

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili