Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

BAŞKAN KAPLAN"MARKA ŞEHİR YARATIYORUZ..!"

Tüm Aydın'ı Aydınlıyı Koçarlı Kent Ormanımızda Açtığımız Sosyal Tesislerimize Bekliyoruz

BAŞKAN KAPLAN
BAŞKAN KAPLAN Ekspres Aydın
Advert

Sadece Koçarlı Halkının Değil Aydın Halkının Yararlanabileceği bir tesis Yaratılmış.

Koçarlı için Marka değeri taşıyan bir tesis olmuş tebrikler Nedim Başkan…!

Koçarlı Belediyesi tarafından hizmete açılan bu tesis Koçarlı ve Aydın Halkına Hayırlı Olsun demekten başka daha ne söylenebilirki..!

Muhteşem manzara ile Muhteşem bir köy kahvaltısını kim hayal etmezki.. !

Pazar sabahları köy kahvaltısı için artık yer aramanıza gerek yok ,Kırın dümeni Koçarlı Kent ormanı Koçarlı belediyesi sosyal Tesislerine ,sıcak bazlama ile 20 çeşit kahvaltı menüsüyle,çocuklara özel oyun parkı ,Muhteşem manzara ve doğa ile iç içe..! Sonra Başlasın Koçarlı içi Kültür Turizmi gidilip görülecek o kadar çok yer varkii işte bazıları..!

 

Tebrikler Nedim Başkan …!

Koçarlı Kent Ormanı Koçarlı Belediyesi Sosyal tesislerinin bulunduğu alana gi­dil­di­ğin­de ister istemez gördüğünüz manzara karşısında büyüleniyorsunuz..​Koçarlı kent Ormanı Koçarlı Belediyesi Sosyal tesislerine Ailenizle geldiğinizde Muhteşem KöyKahvaltısından sonra gidip gezebileceğiniz koçarlı halkı ile iç içe olabileceğiniz o kadar çok güzel yerler var ki..! Mesela Koçarlı Merkezde Cihanoğlu Kulesi Tam bir tarih Koçar’lının gidilip görülmesi gereken en önemli yerlerinden,şunu söylemeden geçemeyeceğim,Önümüzdeki günlerde açılması planlanan Demokrasi şehit’imiz Merhum Adnan Menderes Anısına Açılacak olan Müze’de Koçarlı yı Markalaşma yolunda bir adım daha öne taşıyacak hizmetlerinden biri eee Koçarlı kent ormanı Koçarlı Belediyesi Sosyal Tesislerinde Kahvaltıdan sonra daha ismini anmadığımız gezebileceğiniz,çocuklarınıza gösterbileceğiniz,tarih fışkıran o kadar çok yerimiz varkii..!

Göreve geldikten sonra Koçarlının çehresini değiştiren Koçarlı Belediye Başkanı Nediim KAPLAN” Koçarlı için gece demeden gündüz demeden var gücümüzle çalışıyoruz... Amacımız ilçemizi marka i haline getirmek.. vatandaşlarımızın aileleri ile.birlikte hoşça vakit geçireceği doğa ile iç içe şehrin kalabalığından uzak bir mekan kent ormanı yarattık herkesin gelip görmesini ve ilçemizin güzelliklerini görmesini istiyoruz “dedi.

Ekspres Aydın Gazetesi

Hasan Debreli Kacar

Koçarlı Marka Şehir Koçarlı Koçalı Belediyesi Koçarlı Belediye Başkanı Nedim KAPLAN kENT ORMANI KENT ORMANI KOÇARLI KAPLAN
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İzmir'de kadın cinayeti: Sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü
İzmir'de kadın cinayeti: Sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü
Pandemide Sınavlara Nasıl Hazırlanmalı?
Pandemide Sınavlara Nasıl Hazırlanmalı?