Advert
Advert
Advert

Durmaz & Kara Ailelerinin Mutlu Günü

Selma-Kerim Durmaz'ın güzel kızları Münevver ile Naile-Hacı Kara'nın kıymetli oğlu Süleyman , Germencik'te dillere destan bir düğün töreniyle dünya evine girdi.

Durmaz & Kara Ailelerinin Mutlu Günü
Durmaz & Kara Ailelerinin Mutlu Günü Ekspres Aydın
Advert

Selma-Kerim Durmaz'ın  güzel kızları Münevver  ile  Naile-Hacı Kara'nın kıymetli oğlu Süleyman , Germencik'te  dillere destan bir düğün töreniyle dünya evine girdi.
Genç çiftin muhteşem düğün töreni 15 Aralık Pazar  akşamı Germencik 19 Mayıs Gençlik Parkı Türk Burcu  Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Genç çift alkışlar eşliğinde sahneye çıkarak dans etti. Mutlulukları gözlerinden okunan çiftin düğün töreni pasta kesimi ve takı töreniyle devam etti.
Türk Burcu Düğün Salonunda düzenlenen düğün töreni muhteşem bir organisazyon ile gerçekleşti. En ince detayların bile düşünüldüğü düğün törenine oldukça fazla davetli katıldı.
Germencik Belediyesi Ak Parti Meclis Üyesi Şeref Kara'nın nikah şahitliğini yaptığı genç çift birlikte ömür sürmeye “Evet” dediler.
Gecenin geç saatlerine kadar ilerleyen törende davetliler, pisti bir an olsun boş bırakmazken, gelin ve damat da oyunları ile konuklara eşlik etti.
Düğüne katılan davetliler gelin ile damadın birbirlerine çok yakıştığını belirterek, “Ömür boyu mutlu olsunlar, bir yastıkta kocasınlar” temennisinde bulundular.
Ekspres  Gazetesi  ailesi olarak biz de genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Ekspres Aydın Gazetesi                                                                                          Fotograf Kaynak

Hasan Debreli Kacar                                                                                         Foto Levent /Germencik                             

Durmaz & Kara Ailelerinin Mutlu Günü
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İzmir'de kadın cinayeti: Sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü
İzmir'de kadın cinayeti: Sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü
Pandemide Sınavlara Nasıl Hazırlanmalı?
Pandemide Sınavlara Nasıl Hazırlanmalı?