Advert
Advert
Advert

BAYRAKTAR’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

Cumhur İttifakı’nın Kuşadası’nda en güçlü kalelerinden biri olan MHP’nin Kuşadası İlçe Başkanı Mustafa BAYRAKTAR ve Parti Üyesi Hüseyin DAYIOĞLU gazetemize nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

BAYRAKTAR’DAN GAZETEMİZE  ZİYARET
BAYRAKTAR’DAN GAZETEMİZE  ZİYARET Ekspres Aydın
Advert

Cumhur İttifakı’nın Kuşadası’nda en güçlü kalelerinden biri olan MHP’nin  Kuşadası İlçe Başkanı Mustafa  BAYRAKTAR  ve Parti  Üyesi  Hüseyin DAYIOĞLU  gazetemize nezaket ziyareti gerçekleştirdi.  Ziyarette ilçe Başkanı Mustafa BAYRAKTAR Partisinin Kuşadası’ndaki çalışmaları ve bundan sonra yapacak oldukları çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

MHP Kuşadası İlçe Başkanı Mustafa BAYRAKTAR ve Yönetim Kurulu Üyesi  Hüseyin DAYIOĞLU gazetemize gerçekleştidikleri  nezaket ziyaretinde Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Hasan Debreli KACAR  ile görüşerek,  2019 yılı içerisinde Kuşadası’nda gerçekleştirdikleri  faaliyetler ile ilgili bilgiler aktardı. Ziyaretin sonunda Bayraktar huzurlu ve sağlıklı yeni yıl dileklerinde bulunurken gazetemiz imtiyaz sahibi Hasan Debreli  KACAR ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek İlçe Başkanı Mustafa BAYRAKTAR ve Hüseyin DAYIOĞLU’na teşekkürlerini iletti.

Haber:Damla DEĞERLİ

Mustafa Bayraktar
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İzmir'de kadın cinayeti: Sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü
İzmir'de kadın cinayeti: Sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü
Pandemide Sınavlara Nasıl Hazırlanmalı?
Pandemide Sınavlara Nasıl Hazırlanmalı?