GAZETECİ YAZAR ASAR EFELER BELEDİYESİ BASIN MÜDÜRLÜĞÜNE ATANDI

Efeler Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hüseyin ASAR oldu. 54 yaşında ve aslen Sökeli olup aynı zamanda Emekli Eğitimci, Gazeteci ve Yazar olan Asar, bugün itibari ile göreve başladı.

GAZETECİ YAZAR ASAR EFELER BELEDİYESİ BASIN MÜDÜRLÜĞÜNE ATANDI
GAZETECİ YAZAR ASAR EFELER BELEDİYESİ BASIN MÜDÜRLÜĞÜNE ATANDI Ekspres Aydın
Advert

Efeler Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hüseyin ASAR oldu. 54 yaşında ve aslen Söke’li olup aynı zamanda Emekli Eğitimci, Gazeteci  ve Yazar olan Asar, bugün itibari ile göreve başladı.

HÜSEYİN ASAR KİMDİR?

5 Şubat 1966 tarihinde Aydın’ın Söke ilçesinde doğdu.  Kocagözoğlu İlkokulunu, Söke Lisesi’ni  ve Söke Endüstri Meslek lisesi Elektrik Bölümü’nü bitirdikten sonra, Ege Üniversitesi  Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü’nü 1987 yılında bitirdi. Anadolu Üniversitesi  Açık Öğretim Fakültesi Medya ve İletişim Bölümü’nden ise 2019 yılında mezun oldu. 1988 yılında askerlik görevini tamamladıktan sonra Ağrı’da öğretmenlik görevine başladı. 2018 yılında emekli oldu. Evli ve bir kız çocuk babası olan Asar, 2017 yılında “Karya Nine”  isimli hikâye kitabı, 2018 yılında “Tarih Kokan Yazılar” isimli kitabı ve 2019 yılında “Algının Gücü Adına; Kuşadası’nda Bir Seçimin anatomisi” isimli kitabı yayınlandı.

 

 

EKSPRES HABER MERKEZİ

Damla DEĞERLİ

HÜSEYİN ASAR EFELER BELEDİYESİ BASIN MÜDÜRLÜĞÜ BASIN MÜDÜRÜ EFELER BELESİYESİ ÖZLEM ÇERÇİOĞLU
Advert
Sende Yorumla
Kalan karakter sayısı : 500