Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Adana Efsane Başkanı Bağrına Bastı

Türkiye Arı Yetiştiricileri Birliği Önceki Genel Başkanı Mustafa Sarıoğlu Adana Kozan ziyareti sırasında ‘Arıcılar tarafından coşku ile karşılandı.

Adana Efsane Başkanı Bağrına Bastı
Adana Efsane Başkanı Bağrına Bastı Ekspres Aydın
Advert

 

Diyarbakır ,Urfa ,Elazığ,Adıyaman , Gaziantep ,Konya da platform temsilcileri ile bir araya gelen Türkiye Arı Yetiştiricileri Birliği Önceki  Genel Başkanı Mustafa Sarıoğlu en son ziyaretini Adana Kozanlı Arıcılara yaptı. Türkiye Arı Yetiştiricileri Birliği Önceki  Genel Başkanı Mustafa Sarı-oğlu’nu Adana Kozanda 300 Kişilik bir orduyla karşılayan Adana Kozanlı Arıcılar Yeni bir güneş doğuyor Bizim Başkanımız bizim için geldi hoş geldi diyerek slogan attılar.

Türkiye Arı Yetiştiricileri Birliği Önceki  Genel Başkanı Mustafa Sarıoğlu Adana Kozanlı arıcıların dertlerini dinledi ve sorunlara çözüm odaklı cevaplar vererek arıcıların çaresizliklerine çare olmaya çalıştıklarını ve en kısa zamanda arıcıların sorunlarının sona ereceğini belirterek Arıcılık ve Türk Tarımı konusunda Mecliste yaşanan gelişmeleri aynı zamanda Cumhur Başkanımızın kabul ederek imzaladığı kararnamede Ak Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz’un emeğinin öneminden bahsedince  Arıcıların Metin Yavuzu da davet etmesi üzerine sözlerine devam eden Türkiye Arı Yetiştiricileri Birliği Önceki  Genel Başkanı Mustafa Sarıoğlu AK Parti MKYK Üyesi Metin Yavuz’un Arıcılar üzerinde oldukça fazla emeği var biliyorsunuz   Yurt genelin de de ürünün maliyetini düşürmek için balda tağşiş yapan çok fazla sayıda firma olduğunu söyleyen Türkiye Arı Yetiştiricileri Birliği Önceki  Genel Başkanı Mustafa Sarıoğlu Sahte bal üretiminde kullanılan bal aromalı şurubun insan sağlığını da önemli ölçüde etkilediğini ve AK Parti MKYK Üyesi Metin Yavuz’un girişimleri ile Tarım ve Orman Bakanlığımızca yasaklanmasını sağlamıştır.Biliyorsunuz Sayın vekilimiz  Muğla’nın Milas İlçesine bağlı Fesleğen mahallesine giderek, bal üreticiliği yapan arıcılar ile bir araya geldi sektördeki sorunları değerlendirerek ve hazırladığı raporunu Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’ ye sunarak arıcının önünü açtı,Yavuz Milas’ta orman yollarını yaptırdı bodrumda arazözler le Arıcıların su ihtiyacını karşıladı vekilimizi misafir etmek istiyoruz diyenlere talebinizi sayın vekilimize ileteceğiz inşallah diyerek  Ayrıca buradaki bu muhteşem kalabalıkla karşılanmamız beni çok duygulandırdı var olun baş tacısınız...Biz yine yeniden hep birlikte başaracağız. Türkiye halkına.. Türkiye’nin arıcısına hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Türk tarımına hayırlı olsun.Arıcı yaşasın ki arılar yaşasın, arılar yaşasın ki canlılar yaşasın

Sarıoğlu Kozanda ‘Milletvekili’ Gibi Karşılandı Adana Efsane Başkanı Bağrına Bastı TAB Türkiye Arıcılar Birliği AK Parti MKYK Üyesi Metin Yavuz Mustafa Sarıoğlu Arıcılar Diyarbakır Urfa Elazığ Adıyaman Gaziantep Konya Adana
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İzmir'de kadın cinayeti: Sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü
İzmir'de kadın cinayeti: Sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü
Pandemide Sınavlara Nasıl Hazırlanmalı?
Pandemide Sınavlara Nasıl Hazırlanmalı?