Advert
Advert

NECİP ARSLAN "Gün Bir Olma Günüdür..! Davamız İçin Germencik İlçe Başkanlığına Adayım...!

Daha önce Ak Parti' Germencik'ten Cumhur ittifakı Germencik Belediye Başkan Aday Adaylığı söz konusu olan,aynı zamanda Germencik Ziraat Odasında Meclis Başkanlığı görevini başarı ile yöneten Germencik' ve mahallelerinde sevilen bir isim olan Necip ARSLAN Ak Parti Germencik İlçe Başkanlığına Aday Olduğunu Ak Parti Germencik İlçe Binasında yaptığı basın açıklamasında teşkilatına duyurdu.

NECİP ARSLAN
NECİP ARSLAN Ekspres Aydın
Advert

NECİP ARSLAN "Gün Bir Olma Günüdür..! Davamız İçin Germencik İlçe Başkanlığına Adayım...! Değerli AK Parti Teşkilatım ve kıymetli Basın Mensupları Bugün burada AK Parti Germencik İlçe Başkanı Adayı Olduğumu açıklamak üzere bir araya geldik.
Bildiğiniz üzere Partimiz 7. Olağan Kongre sürecine girmiş bulunmaktadır, geçtiğimiz aylarda büyük bir katılımla delege seçimleri yapılmış ve Genel merkezimiz ile İl Başkanlığımızın öngördüğü tarihlerde de ilçe Kongremizi ifa edeceğimiz süreçte böylelikle başlamıştır.
Delege seçimlerini çoğulcul bir katılımla gerçekleştiren İlçe Başkanımız Yapılacak olan 7. Olağan Kongrede Aday olmayacağını Kendi iradesiyle açıkladı.Kendisi göreve geldiği günden bu yana  bir Genel Seçim ve bir yerel seçim geçirmiş ve teşkilatı bu zorlu süreçte ayakta tutmuştur, emeklerini hiçbir zaman unutmayacağız, kendilerine bu vesile ile tekrardan teşekkür ediyorum.
Yaklaşık bir yıl önce yine burada, ilçe binamızda sizlerin karşısına Germencik Belediye Başkan Aday Adayı olarak çıkmış ve Germencik ile ilgili hedeflerimi ortaya koymuştum. Ancak Yerel seçimlerde Germencik İlçe Belediye Başkan adaylığı Cumhur ittifakımızın ortağı MHP ye verilmesi ile partim Aday çıkarmamıştır. Bu karar Liderlerimizin ve Genel Merkezimizin aldığı bir karar olması asabiyle elbette bize saygı duymak düşerdi.Bu vesileyle Yerel seçimlerde Cumhur İttifakı adayımızı hiç tereddüt etmeden sonuna kadar destekledim.
Geldiğimiz bu nokta da AK Parti Camiasına katıldığım 2009 seçimlerinden bu yana 3 yerel seçim ve 4 genel seçim ve 3 referandum da Partimin ve Liderimizin işaret ettiği noktada durmaktan asla tereddüt etmedim ve verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştım.
O tarihten bu yana Seçim işleri Başkanlığı, Tanıtım Medya Başkanlığı, Teşkilat Başkanlığı,SKM Başkanlığı ve Belediye Başkanı Aday Adaylığı görevlerinde bulundum.Bu görevleri yerine getirirken partimin ARGE Başkanlığı tarafından Tüm Dünyaya örnek olan vizyon çalışması Siyaset Akademisi ne katılım sağladım ve 2011 Yılında Aydın Birincisi olarak Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan plaket aldım.
Siyaset ekip işi ve bu vesile ile en büyük hazinemiz teşkilatımızın kendi dinamikleridir. Göreve gelmemiz halinde 2002 den bu güne, ilçe Başkanlığı yapmış,ilçe Belediye Başkan adaylığı yapmış, meclis Üyeliği yapmış ve İlçe yönetim Kurulu Üyeliği yapmış tüm dava arkadaşlarımızı kapı kapı gezip tekrar Parti'nin içinde onların tecrübelerinden ve birikimlerinden yararlanacağız. Bu dava ve bu ilçe için bir tuğla koyan herkes Bizim baş tacımız olacaktır.
Dünya da Kan, gözyaşı, açlık ve adaletsizlik varken tüm dünya ya ülke olma dersi veren Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın bu gayretini görürken,ona nefer olmak, yükünü almak varken, kendi dava arkadaşlarımızla uğraşmak , isimler üzerinden siyaset yapmak Bizim asla tevessül etmeceğimiz Siyaset tarzı olacaktır.
Gençlerimizden , kadınlarımıza, engelli vatandaşlarımızdan yaşlılarımıza, herkes için Sosyal ekonomik ve kültürel anlamda projelerimiz ve ARGE çalışmalarımız mevcuttur.Göreve gelir gelmez Milletvekillerimizin ve İl başkanımızın da desteği ile bu projeleri hayata geçirmeye çalışacağız.
Gün, tüm olumsuzlukları bir kenara bırakıp, davamız için bir olma günüdür.Bu vesileyle İlçe Başkanı adaylığımızın ilçemize ve teşkilatımıza Hayırlı Olmasinı temenni ediyorum.Rabbim Bu kutlu yolda yar ve yardımcımız olsun,hepinizi saygıyla sevgiyle selamlıyorum"dedi.

Necip Arslan Kimdir?
1984 yılında Germencik ilçesinde doğdu,ilk ve ortaöğretimini Germencik'te gördü.Liseyi Uşak Orhan Dengiz Anadolu Lisesinde okudu. Eskişehir Anadolu üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olduktan sonra Adnan Menderes üniversitesinde Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi üzerine Yüksek Lisans yaptı.
Siyaset hayatına 2002 de Doğru Yol Partisinde başlayan Arslan,2006 yılına kadar DYP Germencik İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı yapmış,2008 in sonuna kadarda DYP Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyeliği yapmıştır.
2009 yılında AK Parti'ye katılan Arslan, sonrasında AK Parti Germencik İlçe yönetim Kurulu Üyesi olmuş, sırasıyla Tanıtım Medya, Teşkilat, Seçim İşleri ve SKM Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.2011 Yılında katıldığı Siyaset Akademisinde Aydın 1.si olmuştur.Necip Arslan 2019 da yapılan Yerel seçimlerde AK Parti Germencik Belediye Başkan Aday Adayı olmuştur.
Üniversite hayatından sonra Ticarete atılan Arslan'ın GSM Operatörlüğü&İletişim ve Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı üzerine faaliyet gösteren şirketi vardır aynı zaman da aile mesleği olan çiftçilikle de uğraşmaktadır.
Aydın Ticaret Odasında Komite Başka yardımcısı olan Arslan Germencik Ziraat Odası Meclis Başkanlığı görevini de yapmaktadır.
Necip Arslan Evli ve 2 çocuk babasıdır.

NECİP ARSLAN "Gün Bir Olma Günüdür..! Davamız İçin Germencik İlçe Başkanlığına Adayım...! Germencik Ak Parti İlçe Başkanlığı
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜMMET AKIN’A İLK TESPİTTE YALNIZCA İKİ DOSYADAN 1 MİLYON TL KAMU ZARARI
ÜMMET AKIN’A İLK TESPİTTE YALNIZCA İKİ DOSYADAN 1 MİLYON TL KAMU ZARARI
İzmir'de kadın cinayeti: Sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü
İzmir'de kadın cinayeti: Sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü