Advert
Advert
Advert

Hedefimiz İktidar

İyi Parti Aydın İl Başkanı Cemal SARI ve İl Yönetimi İlçe Kongrelerinin tamamlanmasından sonra ilk hayırlı olsun ziyaretini İncirliova teşkilatına yaptı.

Hedefimiz İktidar
Hedefimiz İktidar Ekspres Aydın
Advert

Ziyarete  İyi Parti İl Başkanı Cemal SARI ve İl Yönetim Kurulu’nun yanı sıra  iyi parti İncirliova  İlçe Başkanı Ahmet ALAK,İncirliova Belediye Başkanı Aytekin KAYA,partililer ve çok sayıda vatandaşta katıldı.

Hedefimiz İktidar

Yapılan hayırlı olsun ziyaretinden sonra memnuniyetini dile getiren İncirliova İyi Parti İlçe Ahmet ALAK “İl  başkanımız sayın Cemal SARI ve Aydın il divan kurulu üyelerimiz, Kadın kolları il başkanımız Semra YÜCEL, Gençlik  kolları il başkanımız  İsmail TABAK,  İncirliova Belediye Başkanımız sayın Aytekin KAYA ve meclis üyelerimi ze 2. Olağan ilçe kongremiz sonrası teşkilatımıza yapmış oldukları hayırlı olsun ziyareti bizleri çok memnun etti  katılımları dolayısıyla kendilerine teşekkür ediyorum.

Hedefimiz iktidar,Kongrelerinizden daha da güçlenerek iktidara yürüyoruz. Artık sahalarda çalışma zamanı.  Kongremiz bitti işimiz ve yükümüz daha da arttı.  Üye sayımızı daha da arttırmak istiyoruz.  Partimize oy vermiş ve bizleri desteklemiş vatanseverleri  genel başkanımız  Meral AKŞENER’ e sempati duyan herkesi partimize üye olmaya davet ediyoruz.  Birlikte çok daha güçlüyüz  ve inşallah başaracağız”dedi

Hedefimiz İktidar İyi Parti İl Başkanı Cemal SARI İncirliova Belediye Başkanı Aytekin KAYA iyi parti İncirliova İlçe Başkanı Ahmet ALAK Kadın kolları il başkanımız Semra YÜCEL Gençlik kolları il başkanımız İsmail TABAK
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜMMET AKIN’A İLK TESPİTTE YALNIZCA İKİ DOSYADAN 1 MİLYON TL KAMU ZARARI
ÜMMET AKIN’A İLK TESPİTTE YALNIZCA İKİ DOSYADAN 1 MİLYON TL KAMU ZARARI
İzmir'de kadın cinayeti: Sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü
İzmir'de kadın cinayeti: Sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü