Advert

Bu Memleket Sahipsiz Değil…!

Aydın İlinin ve Aydın Evlatlarının Haklarını Savunmamız Birilerinin Canını Sıkmış! Sizin Açıklarınıza C 30 Betonu Dökerim Dedi…!

Bu Memleket Sahipsiz Değil…!
Bu Memleket Sahipsiz Değil…! Ekspres Aydın
Advert

Türkiye Tarım Hayvancılık ve Arıcılık Platform Başkanı Sayın Mustafa SARIOĞLU  Geçtiğimiz Günlerde, Mkyk üyesi Ak Parti Aydın Milletvekili Sayın Metin YAVUZ’a karşı Aydın  yerel gazetelerinin birinde çıkan yalan ve Mesnetsiz bir haber yayınlanmasından sonra gelişen olaylar karşısında tekrar kendi sosyal medya sayfasından yaptığı canlı yayında C 30 Betonu Dökerim Diyerek, Benim açıklarımı arayanlara karşı açık bulamamazsanız sizin açıklarınıza C 30 Betonu Dökerim Dedi…!

 Bu 1 Milyon Yüz bin Nüfuslu Aydın’ı Bu Memleketin Çocukları Aydınlı Olanlar Yönetecek Afyon’un 10 Bin Nüfuslu Dazkırı İlçesinden Gelenler değil, Burası Aydın herkes elini Ayağını Denk Alsın…Diyerek Ne dedik biz kötü bir şeymi dedik bu memleketi sendikalar yönetiyor dedik Hayırdır Beyler Nerenize Battı…!

Ak Parti İl Başkanı Ömer Özmen’e Hodri Meydan dedi….! 

Elinizden geleni ardınıza koyarsanız Şerefsiz ve Namussuzsunuz….

Bu Memleket için ne yaptınız vekillik dönemlerinizde belediye başkan adayı iken verilen sözler ne oldu.. Aydın Halkının Doğacak Çocuklarının Bile Sizin Üzerinizde Hakları Var

 

Bundan sonra ne idüğü belirsiz sadece makamda kalabilmek adına her türlü rezilliği yapanlara pabuç filan bırakmam ben..Aydın’ evlatları nerede siz nereden geldinizde Aydın da Ak Partiyi Bu Hale getirdiniz.Aydın da en Kritik Noktalara size sendikaların dikte ettiği çillocuları yerleştirdiniz..Hani Aydın ın evlatları nerede..Bırakın Aydını Aydının evlatları yönetsin…dedi.

mUSTAFA SARIOĞLU Türkiye Tarım Hayvancılık ve Arıcılık Platform Başkanı Sayın Mustafa SARIOĞLU
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”