..

Ortaklar Şoförler ve Otomobilciler odası Başkanı Tunay Öktem Odasına kayıtlı şoför esnaflarını uyararak 30 Aralık 2020’de başvuruları başlayan gelir kaybı ve kira destekleri için başvurusunu yapmayan esnafların 11 Ocak 2021 Pazartesi saat 23:59’a kadar uzatıldığını açıkladı.

..
.. Ekspres Aydın
Advert

Ticaret Bakanlığınca  koronavirüs salgını nedeniyle ticari faaliyetleri olumsuz etkilenen esnaf ve sanatkarlar ile gerçek kişi tacirlere verilecek gelir kaybı ve kira destekleri için başvurular devam ediyor.

Ortaklar Şoförler ve Otomobilciler odası Başkanı Tunay Öktem Odasına kayıtlı şoför esnaflarını  uyararak 30 Aralık 2020’de başvuruları başlayan gelir kaybı ve kira destekleri için  başvurusunu yapmayan esnafların 11 Ocak  2021 Pazartesi saat 23:59’a kadar uzatıldığını  açıkladı.

Ortaklar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Tunay ÖKTEM Yaptığı açıklamada, desteklerden 22 Aralık 2020 tarihli ve Cumhurbaşkanı Kararı gereği yürürlüğe konulan, 24 Aralık 2020 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan “Koronavirüs Salgını Nedeniyle Verilecek Hibe Desteği Programı ve Uygulama Esasları Hakkında Tebliğ” kapsamında belirlenen şartları taşıdığı tespit edilen  kayıtlı esnaflarımız yararlanabilecek başvurusunu yapmayan esnafların 11 Ocak  2021 Pazartesi saat 23:59’a kadar yapmaları kendi menfaatlerinedir bir an önce başvurularını yapsınlar dedi.

Haber 

Ekspres Aydın Haber Merkezi

Ortaklar Şoförler ve Otomobilciler odası Tunay Öktem Ortaklar Şoförler ve Otomobilciler odası Başkanı Tunay Öktem gelir kaybı ve kira destekleri
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET